Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ve Slunečné to rozjede Jelen se svým největším hitem: Jak narozeniny dopadnou?

Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
Překvapení
Ve čtvrtek večer se mohou diváci těšit na další díl oblíbeného seriálu Slunečná. Ten dnešní bude výjimečný, jelikož se na statku objeví známá kapela Jelen v čele s frontmanem Jindrou Polákem. Pro kapelu bylo natáčení zbrusu nová zkušenost a o tom, jak se jim vystupování v seriálu líbilo, promluvil lídr skupiny.

Jako narozeninový dárek se v primáckém seriálu Slunečná ve čtvrtek večer objeví kapela Jelen. Obchodní partner Johna Linharta, Košut, chce uspořádat narozeninovou párty pro svou snoubenku. Janek proto musí zařídit, aby se na statku objevila kapela a pro oslavenkyni zahrála ty největší pecky!

Natáčení na statku

Na natáčení do ateliérů tak na jedno dopoledne dorazila česká kapela Jelen, která díky Slunečné zažila natáčení v seriálu. „Poprvé jsme se takto objevili před kamerou a byla to pro nás skvělá zkušenost,“ přiznává zpěvák a lídr kapely Jindra Polák.

„Bavilo nás to a musíme říct, že nás překvapilo, co všechno natáčení obnáší. Začali jsme obdivovat práci a výdrž herců – i jejich nervy, není to opravdu jednoduchá úloha. My to prožívali poprvé, bylo to pro nás něco nového a měli jsme z toho oči navrch hlavy.“ Písnička, kterou rozjedou na narozeninovém večírku na statku, byla předem vybraná, takže s tím, co budou hrát, si nemuseli lámat hlavu.

Magdaléna

„Produkce nás oslovila s tím, že chtějí, abychom zahráli Magdalénu. Je to náš nejznámější song, naše srdcovka, jestli to tak můžu říct. Myslím si, že to krásně zapadlo do atmosféry té oslavy.“ Ani v reálném životě nemá kapela Jelen, která hraje už od roku 2012, s narozeninovými oslavami problém. Když mají čas, přijdou.

„Párkrát se nám stalo, že si nás někdo objednal jako narozeninové překvapení pro někoho. Je to příjemné, když se objevíme na oslavně a ten, pro koho je to přichystané, je z toho v šoku. Tedy v tom příjemném. Moc často se to ale nestává, protože máme nabitý diář. Ale když to vyjde, tak jsme strašně rádi,“ prozrazuje Jindra Polák a dodává, že na díl, ve kterém budou vystupovat, se podívají. „Určitě si to nenecháme ujít, to si pište,“ usmívá se zpěvák.

Související články

Další články