Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ve Slunečné poteče krev: Dana Batulková prozradila, jak zfackovala Evu Burešovou

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
bitka
Ve Slunečné začíná jít pěkně do tuhého. Z dlouho připravované svatby Týny a Štěpána se stalo jedno velké fiasko. Týna si na poslední chvíli svatbu rozmyslela a nedorazila do kostela, kde celá vesnice netrpělivě čekala. Nejvíc to asi vzalo skoro tchyni Lídu Vackovou. Ta si to s Týnou hodlá vyřídit po svém. V dnešním díle se strhne bitka a poteče i krev.

Ve chvíli, kdy se přijde Týna svému bývalému nastávajícímu Štěpánovi omluvit za to, že utekla ze svatby, nachytá ji jeho matka. Ta v tu chvíli na nic nečeká a pustí se do vyřizování

účtů. Místo pochopení tak Eva Burešová slízne pár facek. Ve Slunečné dojde na holčičí bitku.

Facka nanečisto

„Pokaždé, když se točí takové scény, máme po ruce kaskadéra. Petr Drozda nám vysvětlí a ukáže, co a jak. Všechno vypadá věrohodně, ale já se Evy ani nedotknu,“ usmívá se Dana Batulková a dodává, že vše se samozřejmě pečlivě nazkouší. „Tak dvakrát třikrát si to vyzkoušíme nanečisto, a až pak se jede naostro,“ svěřila herečka.

I druhá aktérka, Eva Burešová, prozrazuje, že takové natáčení není zrovna příjemné. "Nějakou chvíli je to zábava, děláme si z toho legraci, ale čím víc se Lídiny akce proti Týně stupňovaly, tak se nám i hůř točilo. S Danou Batulkovou máme moc fajn vztah a vždy se mi po natáčení omlouvala. Některé scény byly tak vypjaté, že jsem pak chvíli musela být sama, abych ten pocit rozdýchala."

Bitka musí být uvěřitelná

I když to Lída se svou rodinou myslí dobře, někdy se chová jako nepříčetná semetrika. Zkrátka má svůj byznys plán a toho se drží stůj co stůj. Nevydařená svatba jí udělala čáru přes rozpočet a nenávist vůči Týně tak narostla ještě víc. „S Evičkou je to ale jiné. Je to moc fajn kolegyně. Musím říct, že při natáčení našich pohlavků byla docela legrace. Bavily jsme se, ale také bylo důležité udržet koncentraci, aby se nikomu nic nestalo...

Ono to sice vypadá, že to je jen tak, ale taky musíte myslet na to, že člověk do úderu musí dát trochu síly, aby to přece jen vypadalo věrohodně. Emoce musí pracovat a divák věřit, že Lída Týnu chce pořádně vytrestat,“ přiznává herečka, která se těší, až se zase v ateliérech rozběhnou kamery a vše se vrátí do starých natáčecích kolejí.

Související články

Další články