Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ve Slunečné bude pořádné dusno: Nová postava Karolína zamotá Jankovi hlavu

Ve Slunečné bude pořádné dusno: Nová postava Karolína zamotá Jankovi hlavu
Zdroj: FTV Prima
+ Další 4 fotografie
Natáčení
Aby byl velmi oblíbený seriál Slunečná ještě oblíbenější, rozhodli se tvůrci dosadit novou postavu. Mezi stávající herce přichází Denisa Nesvačilová (29), která se svou postavou vytvoří žhavé drama. Tahle kráska totiž zaujme nejednoho muže a pěkně zamotá hlavu hlavně Jankovi.

Půvabná herečka Denisa Nesvačilová bude zřejmě jedním z důvodů, proč bude Eva Burešová coby Týna Popelková supět vzteky. Nová postava jménem Karolína přichází ze zahraničí, kde studovala a muži budou mít oči jen pro ni včetně Janka Linharta, kterého hraje Marek Lambora

Příchod Káji zamíchá s osudy postav

Denisa pro Blesk uvedla, že natáčí už dva měsíce, ale její postava se v seriálu objeví až v říjnu. Lidé ve Slunečné jsou podle ní velmi přátelští a cítí se mezi nimi dobře. Popsala také, o jakou postavu jde.

"Moje postava se jmenuje Karolína, je to dívka z dětského domova, která když z něho v osmnácti odešla, tak našla útočiště u Popelkových na statku a pak díky shodě okolností a díky Bětě, která jí hodně pomohla, odcestovala studovat do Irska. Tam pracovala jako zdravotní sestra. Teď přijíždí na návštěvu a kvůli tomu, aby vrátila nějaké peníze. A bude tam nějaká láska," prozradila Blesku.

Pochopitelně zná scénář a ví, s kým se její postava zaplete, což však odtajnit nemohla. "Už teď ale mohu prozradit, protože už začínáme natáčet další díly, že to nebude jen jeden muž a že tam osudy zamíchá docela razantně," vylíčila s tím, že Karolína není zlá, jen trochu od rány. S postavou se v některých věcech ztotožňuje: "Je stejné éro jako já, možná ještě o trochu větší."

Žena pro jakoukoliv špinavou práci

Statek je pro Nesvačilovou něco jako druhý domov. Pochvaluje si natáčení venku, protože většinou jde jen o ateliér. "Když je pauzička, může si člověk půjčit deku a lehnout si na trávu nebo se projít po louce," uvedla a dodala, že nemá ani žádný problém se zvířaty. Připomněla si pobyt na kozí farmě, kde byla s přítelem.

"Vstávala jsem v pět hodin ráno a chodila jsem dojit, pak večer znovu," svěřila se s tím, že kozu dokáže podojit za půl hodiny. Při natáčení u takové akce zatím jen asistovala. Umí dokonce jezdit na koni nebo se starat o ty méně příjemné práce, jako je kydání hnoje. Ve skutečnosti se nebojí žádné práce nebo toho, že by se ušpinila.

Vypadá to, že práce na farmě představitelce nové postavy Karolíny rozhodně nebude cizí a že svým příchodem některým postavám pěkně zatopí. Určitě se máte na co těšit!

Související články

Další články