Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Ve škole vzpomínali na mrtvou Lucii, v lavici seděla sama a za kamarády měla samé kluky

Dívka byla nalezena v novojičínské lokalitě Na Skalkách, necelé dva
kilometry od domova, na místě, které policie několikrát prohledávala.
Podle všeho tam tělo neleželo celou dobu, ale bylo tam přemístěno.
Nejhorší dny svého života prožívají rodiče, kteří ztratili to nejcennější, co v životě měli. Dceru Lucii, která jim 5. ledna řekla, že si na chvíli skočí ven a hned je zpátky na večeři. Domů už se nevrátila. Pátrání po ní bylo několik dní stále neúspěšné. Po devíti dnech bylo nalezeno její tělo. Celá země se ptá, co se s dívkou dělo, mohla se zaplést s těmi nesprávnými lidmi? Byly v tom drogy? Hodně otázek zůstává nezodpovězených.

Lucie K. byla tichá dívka, spíše samotářka a sólistka, která seděla sama v lavici a kamarádila se spíše s chlapci. Takto na ni vzpomínají ve škole, do které chodila čtyři měsíce, od té doby, co nastoupila v září do prvního ročníku. Na soukromé střední škole EDUCA jsou spolužáci Lucky přesvědčeni, že o problémy drog nebo alkoholu se v jejím případě rozhodně nejednalo, protože k nim neměla žádný vztah.

Šestnáctiletá dívka, která měla celý život před sebou, velmi ráda četla a nejraději sahala po náročných spisovatelích. Byla chytrá. „Ale také svá. Poslední dobou dost sólista. I v lavici seděla sama,“ řekl pro Blesk.cz ředitel školy Císař.

Mrtvé tělo dívky bylo 15. ledna nalezeno pod Skalkami nad Novým Jičínem.

Mohlo by vás zajímat

Další články