Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ve skateparku na Karlovarsku uhořela dívka (†12): Uvízla v překážce, starosta sdělil podrobnosti

Ve skateparku na Karlovarsku uhořela dívka (†12): Uvízla v překážce, starosta sdělil podrobnosti
Zdroj: Facebook
Tragédie na Karlovarsku
Českem otřásá hrůzná zpráva. V Ostrově na Karlovarsku uhořela dvanáctiletá dívka, která si s dalšími dvěma kamarádkami hrála v tamním skateparku. Školačky se bavily tím, že podpalovaly a hasily molitanové doskočiště. Zábava se jim ale vymkla z rukou a jedna dívka uhořela, protože se nestihla vymanit z konstrukce u-rampy.

K osudné události došlo ve skateparku, který stojí nedaleko ostrovské polikliniky. Dívky si tam hrály na u-rampě, která je běžně otevřená. „Doskočiště ale bylo dnes zamčené,“ informoval web iDnes.cz starosta města Jan Bureš.

Podle něj ale dívky i tak vběhly dovnitř, i když tam neměly co dělat. „Podle toho, co vím, dívky nějak posunuly zábranu a vlezly dovnitř,“ řekl pro iDnes starosta Ostrova. Zároveň dodal, že na místě jsou kamery. To ale dívce nebylo nic platné.

Uvízla v kontrukci u-rampy

K tragickému incidentu došlo v pátek kolem 17. hodiny. „K případu vyjížděly po 17. hodině hned dva sanitní vozy,“ uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje Radek Hes. Podle něj už ale nebylo možné dívce pomoci.

Jak informovaly Novinky, dívky prolézaly konstrukcí a snažily se před ohněm utéct. Dvěma z nich se to podařilo, dvanáctiletá dívka se však nezvládla vyprostit. Incident nyní vyšetřuje policie. "Přesné příčiny a okolnosti události jsou v šetření kriminalistů. Vzhledem k věku poškozené a s ohledem na její rodinu nebudeme k případu poskytovat žádné bližší informace,“ uvedl pro web TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Pokud víte o případu něco bližšího, napište nám do redakce na mail: redakce@extra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy