Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ve Frýdku-Místku došlo k vraždě: Pachatel policii uniká, ta ale zná jeho totožnost

Ve Frýdku-Místku došlo k vraždě: Pachatel policii uniká, ta ale zná jeho totožnost
Zdroj:
krimi
Policie od pondělního odpoledne vyšetřuje vraždu 39letého muže, ke které došlo v Pivovarské ulici ve Frýdku-Místku. Z vraždy je podezřelý Slovák Jozef Popuča, který měl muže údajně pobodat. Policie útočníka zatím nedopadla a prosí veřejnost o pomoc.

„Krajští kriminalisté prověřují závažný trestný čin a pátrají po 52letém muži, který je důvodně podezřelý ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy a mohl by být nebezpečný,“ sdělila pro iDnes policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Podle policie by měl být útočníkem Slovák Jozef Popuša. Jak uvedla Jiroušková, násilník způsobil své oběti zranění, která byla neslučitelná se životem. Těm 39letý muž i přes snahu záchranářů na místě podlehl. Podle informací iDnes.cz Popuša svou oběť ubodal.

Kriminalisté se obracejí na veřejnost

Podezřelý je nyní stále na svobodě a daří se mu před policií utíkat. Ta se tak obrátila s prosbou o vypátrání muže i na veřejnost.

„Kriminalisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k pohybu a pobytu hledaného muže, ať neprodleně kontaktují linku 158. Upozorňujeme však, aby se jej nesnažili zadržet a vyčkali na příjezd policistů,“ varovala Jiroušková.

Související články

Další články