Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ve filmu Velký Gatsby vypadá jako neviňátko, ale jinak to herečka Carey Mulligan umí rozjet! Před kamerou ukázala všechno!

Britská herečka je žádaná i v Hollywoodu.
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Carey Mulligan (31) je britská herečka, která začala svoji kariéru v roce 2005, když zahrála naprostou klasiku. Excelovala jako jedna ze sester Bennetových v adaptaci románu Jane Austen Pýcha a předsudek. Od té doby se posunula pěkně dopředu.

Její kariéra se rozjížděla pomalu, ale jistě. Nejdříve hrála hodně doma a v televizních seriálech. Její kariéru nakopla role Jenny ve filmu Škola života na motivy románu Nicka Hornbyho. Pak si jí všimli už i v Hollywoodu a ona se začala pomalu prosazovat v Americe.

A právě v roce 2011 ji režisér ve filmu Stud svlékl. Stud bylo to poslední, na co sympatická Carey myslela. Ukázala ve filmu úplně vše, včetně zarostlého klínu. Carey není typická krasotinka, ale o to víc je kouzelná a zajímavá. Není divu, že si ji pak filmaři vybrali do role osudové Daisy ve filmu Velký Gatsby. Právě ona je vyvolenou Leonarda DiCapria, na kterou čeká celé roky.

I když její role jsou hodně dramatické a divoké, v osobním životě to tak vůbec není. Od roku 2012 je vdaná za zpěváka Marcuse Mumforda. Na jaře roku 2015 se jim narodila holčička Evelyn Grace.

Pokud máte herečku rádi, v tomto roce se jí dočkáte ve filmech Mudbound nebo Wildlife.

Související články

Další články