Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ve filmu 3Bobule hraje hlavní roli víno: Jak moc k němu mají herci blízko v reálu

Ve filmu 3Bobule hraje hlavní roli víno: Jak moc k němu mají herci blízko v reálu
Zdroj: youtube
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Mají rádi víno?
V kinech letos začíná léto už 12. března uvedením dlouho očekávaného snímku 3Bobule. Ve snímku se nám opět představí známé tváře, ale poznáme i nové postavy. Jak to ovšem mají herci s pitím vína ve skutečnosti? Kdo si potrpí na kvalitu a kdo naopak nepije vůbec?

Na filmových plátnech se nám již brzy představí film 3Bobule, který navazuje na dva předchozí díly. Pocítíme letní atmosféru Pálavy za poslechu skvělé hudby kapely Mirai Jako už tradičně se na titulní písni podílela skupina Kryštof v čele s Richardem Krajčem (42).

Krom toho se diváci mohou opět těšit na oblíbené postavy z prvních dvou dílů. Hlavní děj se točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i dospělé problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah.

Holdují herci vínu?

Vzhledem k tomu, že v Bobulích se vše točí především kolem vína a hrdinové snímku k němu mají velmi blízko, řadu z vás jistě napadá otázka, zda tomu tak je i ve skutečnosti.

Například herečka Tereza Ramba, která ztvárňuje postavu Klárky, téměř vůbec alkohol nepije. "Poslední roky alkohol v podstatě nepiju. Ale dobré víno je umění, to je pravda," řekla Ramba.

Oproti tomu je velkým milovníkem vína Michal Isteník, který se ve filmu objevuje nově v roli Humpla a diváci si ho jistě pamatují ze seriálu Most! Michal si nejvíce potrpí na Veltínské zelené.

Víno má v oblibě i herec Kryštof Hádek. "Díky natáčení mám za ta léta několik oblíbených moravských vinařství. Možná i konkrétních odrůd. Je to dané i Moravou, folklorem a milými lidmi. Ale přiznávám, že jsem spíš na pivo," prozradil představitel Honzy.

K pivu má hodně blízko také Lukáš Langmajer. "Jsem rozený v Plzni, hlavním a jediném městě, které vyrábí pivo. Tedy mám od kolébky blíže k němu, ale díky Bobulím a producentovi Tomáši Vicanovi jsem se ženou našel konečně víno, které jsme hledali, ale stejně jako filmová postava Jirky i já bych si na vinaře jen hrál," s úsměvem řekl Langmajer.

Jak to mají ostatní herci se dozvíte ve videu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy