Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ve Dvojce na zabití se objeví ženská posila: Chtěla jsem vypadat levně, řekla Čížkovská

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
Seriál

Další případ musí rozlousknout dvojka v podání Jakuba Prachaře a Sary Sandevy. Kriminalisté najdou soutěžícího z kuchařské show, kterého někdo bodl nožem do zad. A tím se rozjede pátrání, které dvojku přivede k Božence – tu si zahrála Eva Čížkovská.

Hrála jsem snědší dámu, říká Eva Čížkovská

Boženka má před hotelem, kde se kuchařská soutěž odehrává, postavený stánek s langoši. A tak je první, kdo může policistům podat svědeckou výpověď o tom, co všechno se před hotelem v době volna odehrávalo.

"Charakteristika mé Boženky byla taková, že to je prsatá a snědší dáma. Takovou postavu jsem ještě nikdy nehrála a musím říct, že když mi to bylo nabídnuto, smála jsem se. Zároveň jsem zajásala a řekla si: ano, do toho jdu. Scénář se mi líbil, měl vtip, byl dobře napsaný. Režiséra Libora Kodada znám, herecky to bylo krásně obsazené, tak nebyl důvod, proč bych řekla, že to nechci hrát,“ prozrazuje Eva Čížkovská, která sama přišla s tím, že by ráda ještě dodala Božence jednu charakterovou nadstavbu.

Cíl bylo vypadat trošku levně, dodává herečka

"Chtěla jsem vypadat jinak, tak jsem vymyslela, že budu mít ve vlasech světlé melíry. Sama jsem celý život tmavovlasá. Nejprve jsem si je chtěla udělat, ale nakonec se to vyřešilo tak, že mi je udělali přímo na natáčení, a jakmile jsem odtočila, šlo to dolů. Cíl bylo vypadat trošku levně, a to se podařilo,“ usmívá se herečka, která se díky natáčení potkala se známou partičkou z primáckého seriálu Ohnivý kuře. "S Kubou jsme byli parťáci už v seriálu Ohnivý kuře. Hraje se s ním dobře, umí nahrát, je kolegiální," říká Eva.

Seriál jí prý diváci připomínají dodnes a moc ráda na něj vzpomíná i ona. "Byli jsme úžasná parta, scházeli jsme se i mimo natáčení. Třeba jsme šli na víno a najednou nás tam bylo osmdesát a nevešli jsme se do hospody. Diváci měli seriál moc rádi a s radostí ho sledovali. Bavily je příběhy, děj…“

V novém pokračování Dvojky na zabití se objeví i další protagonisté zmíněného seriálu, ale s nimi se herečka na place nepotkala. „Bohužel jen s Kubou. S Luckou Polišenskou, Ivanem Vodochodským ani Vietem Anh Doanem jsem se na place nepotkala. Ti točili jiné dny.“ V seriálu se na chvilku objeví i kuchař Jiří Babica, který si zahrál sám sebe.

Související články

Další články