Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ve dvaceti slaví teprve 5. narozeniny: Kam se ztratil talentovaný Dalibor Slepčík ze SuperStar?

Zdroj: archiv TV Nova a D. Slepčíka
+ Dalších 9 fotografií
OSUD
Před pěti lety uchvátil Česko a Slovensko, v tehdy vysílané řadě SuperStar to Dalibor Slepčík (20) dotáhl na bramborovou medaili. Kam zmizel a jak se mu nyní daří? A kam se vytratily statisíce, které díky někdejší popularitě vydělal?

Narozeniny

Dalibor Slepčík (19) měl na někdejších patnáct let velmi dobrý hlas a všichni mu po soutěži věštili zářnou budoucnost. Jenže pět let po odvysílání „jeho“ řady pěvecké reality show o něm není skoro slyšet. To by se snad mohlo brzy změnit.

„Narozeniny mám sice 29. února, ale neslavím je jen jednou za čtyři roky, vždycky až prvního března. Tentokrát mě čeká futsalový zápas a pokud ten vyhrajeme, dostaneme se do druhé ligy a půjdeme to všichni oslavit. Narozeniny budu mít s kluky, rodinou a kamarády,“ řekl eXtra.cz Dalibor, který sice z nejvyšší ligy showbyznysu vypadl, ale dívky se mu stále ozývají.

Vztah

„Pořád mě kontaktují. Momentálně jsem sám, jsem volný pro všechny. Jsem po vztahu, po kterém se do ničeho neženu, navíc je docela málo času,“ vypráví sympatický mladý zpěvák, který se chce zase brzy vrátit na výsluní.

„Měl jsem v rodině problémy, tak jsem se stáhnul. Poslední dobou do toho ale jdu zase naplno. Mám v plánu se do zpěvu pořádně opřít, chystám několik písniček, klipy a tak. Takže fanoušci se mají na co těšit. Úspěch samozřejmě závisí na mnoha věcech. Je to o tom najít správné lidi, schopného manažera a producenta. Skvělé by bylo i najít sponzora, protože student jako já se bez něj neobejde,“ vysvětluje s tím, že kdyby krátce po SuperStar nerozhazoval, bylo by dnes líp.

Utrácení

„Zpěvem si i teď nějaké peníze vydělám, ale už to dávno není jako dřív. Po soutěži jsem vystupoval po celé České republice a měl jsem za to dobré peníze. Akorát jsem si nedával peníze na stranu. Byl jsem mladý a hloupý. Utrácel jsem za oblečení a za párty, zkrátka jsem si žil. Půl mega jsem určitě takhle prošustroval,“ kaje se.

Dalibor bohužel narazil i na podvodníky, a to nejen na Davida Rajta, který se vydával za jeho manažera a prý mu způsobil nemalé problémy.

„Hodně lidí mi slibovalo různé věci. Potkal jsem třeba člověka, který mi říkal, že má pod palcem různá média, že ze mě za týden udělá velkou mediální hvězdu. Už se ale neozval,“ dodal Slepčík s tím, že na své kariéře teď bude naplno pracovat sám.

Související články

Další články