Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ve čtvrtek někdo vyhraje raketu! V loterii PowerBall se hraje o 37 miliard korun

Výherce dostane opravdu obrovský balík.
Zdroj: Evan Sharboneau
Celá Amerika je na nohou, protože jackpot americké super loterie PowerBall se vyšplhal na rekordní hodnotu v přepočtu přes 37 miliard korun! Ve čtvrtek nad ránem se bude v Americe hrát o dosud nejvyšší jackpot v historii!

V minulém roce organizátoři PowerBall změnili pravidla hry. Díky těmto změnám bylo jasné, že jackpoty porostou rychleji a budou dosahovat vyšších částek. Nikdo ale nečekal, že rekord bude překonán tak brzy a tak moc!

PowerBall loni změnil formát hry tak, že zvýšil počet čísel, ze kterých je možné tipovat, na 69. PowerBall číslo je nově možné vybrat z 26 čísel.

Minulou neděli se losovalo o 17,5 miliardy Kč, což byl nový světový rekord. Tento čtvrtek se bude losovat o nový rekordní jackpot v astronomické výši 37,3 miliardy Kč!

Loterie PowerBall není dostupná v České republice. Vsadit přes internet si mohou čeští rodáci žijící v UK nebo Austrálii skrze společnost Lottoland. Ani nemusí jezdit do USA.

Top 10 nejvyšších jackpotů:

Seznam nejvyšších výher v historii loterií. Podívejte se, jaké částky si výherci připsali na své účty. V top desítce se také neočekávaně objevila evropská loterie EuroMillions.

UPOZORNĚNÍ: V České republice zákony zakazují zapojit se do loterií přes internet.

Související články

Další články