Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ve 14 si ji koupil islamista a znásilňoval ji: Když jezídka utekla do Německa, horor zdaleka neskončil!

Ve 14 ji unesli a prodali do sexuálního otroctví.
Zdroj: repro youtube/profimedia.cz
Dnes osmnáctiletá jezídka si prošla nepředstavitelným peklem. Když v roce 2014 vtrhl Islámský stát do jejího rodného Kurdistánu, byla unesena a za sto dolarů (asi dvě tisícovky) ji prodali islamistovi. Ten ji dlouho znásilňoval a trýznil. Horor pro mladičkou dívku ale pokračoval i po útěku do Německa!

V roce 2014 bylo mladé jezídce Ashwaq pouhých 14 let. Tehdy do Kurdistánu na severu Iráku vtrhla vojska Islámského státu a nejenom pro dívku nastalo příšerné peklo. Tisíce žen skončilo v sexuálním otroctví včetně jí, za sto dolarů byla prodána jistému Abu Humamovi.

Tři měsíce ji znásilňoval a všemožně týral. Pak se jí podařilo utéct a i s maminkou a bratrem se rozhodli zemi opustit. Lepší budoucnost chtěli najít v Německu. Netrvalo ale dlouho a přišel ohromný šok!

Jednoho dne zaslechla Ashwaq na ulici před obchodem, jak na ni někdo volá. „Vracela jsem se do školy, když v tom vedle mě zastavilo auto. Seděl vepředu a německy se mě zeptal, jestli jsem Ashwaq. Měla jsem takový strach, že jsem se okamžitě začala třást. Řekla jsem mu, že to nejsem já,“ svěřila se dívka s hrůzným zážitkem britské BBC.

„Vím, že to jsi ty. A já jsem Abu Humam,“ řekl pak Ashwaq její trýznitel. A začal mluvit arabsky. „Znám tě,“ řekl mi. „Věděl, kde a s kým bydlím. O mém životě v Německu měl všechny informace,“ dodala.

„Nikdy by mě nenapadlo, že se mi tohle v Německu může stát. Utekli jsme tam, abychom zapomněli na rány z minulosti, nechali je daleko za námi. Poslední, co bych čekala, je setkání s islamistou, který o mně ví úplně všechno,“ pokračovala dívka v hororovém vyprávění.

S hrůzným zážitkem se Ashwaq svěřila matce, která kontaktovala policii. Ta však měla svázané ruce. Abu Humam totiž měl rovněž status uprchlíka. Policisté však dívce předali kontakt, na nějž se měla obrátit hned, jak ho znovu uvidí.

Jelikož však vyšetřování nikam nevedlo, ze strachu se Ashwaq i s rodinou vrátila zpátky do Kurdistánu. Ten se mezitím dostal z krutovlády Islámského státu. Zůstat tam ale nechtějí, čekají na odpověď na žádost o zařazení do australského programu na ochranu žen zneužitých islamisty. „I kdyby měl být konec světa, do Německa už bych se nikdy nevrátila,“ uzavřela jezídka.

Mohlo by vás zajímat

Další články