Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Vdovec Daniel Kolář oznámil radostnou novinku: Budeme tři! Limberský přispěchal s gratulací

Zdroj: archiv Daniel Kolář
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Bývalá fotbalová hvězda Daniel Kolář (34) se pochlubil radostnou novinkou. S manželkou Sárou čekají první společné miminko. Poté, co Kolář přišel o první manželku Terezu kvůli rakovině, si prošel doslova peklem. Sára do jeho života vnesla radost a Kolář je po dlouhém trápení konečně šťastný.

Život si pro nás občas nachystá velmi nepříjemné chvíle. Své o tom ví i bývalý český fotbalový záložník a reprezentant Daniel Kolář. První manželku mu vzala zákeřná rakovina. Půvabná Tereza nemoci podlehla v roce 2014.

Znovu našel lásku

Ze smrti Terezy se Kolář nemohl dlouho vzpamatovat. V minulosti přiznal, že kvůli tragické události trpěl šílenými depresemi a uzavřel se od okolního světa. Vše mu pomohli překonat spoluhráči z plzeňské kabiny.

Nejdůležitější roli však sehrála nová partnerka Sára. Byla to právě ona, kdo vytáhl Koláře z nejhoršího. Fotbalista se do Sáry bláznivě zamiloval a v březnu letošního roku na romantické dovolené na Zanzibaru krásnou Sáru požádal o ruku a fotbalista se do ní později zamiloval. Své ano si řekli začátkem září.

Radostná novinka

Teď se Kolář pochlubil další radostnou novinkou. „Budeme tři,“ napsal Daniel ke snímku s manželkou, kde v ruce drží fotku z ultrazvuku. „Splnilo se nám naše největší přání. Budeme mít miminko,“ chlubila se budoucí maminka Sára.

Danielovi pogratulovat kolega David Limberský. „Budeš vynikající taťka,“ vzkázal Kolářovi Limberský.

Související články

Další články