Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vdovec Daniel Kolář opět září štěstím. Fotbalista se podruhé oženil

Vdovec Daniel Kolář opět září štěstím. Fotbalista se podruhé oženil
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Svatba
Bývalá hvězda plzeňského fotbalu Daniel Kolář (34) má opět důvod k radosti. Dlouho ho trápila tragická smrt jeho bývalé ženy, ale nakonec se přes to zvládl dostat. Výrazně mu s tím pomohla i nádherná partnerka Sára (26), se kterou si v sobotu řekli své ano na pohádkovém zámku Mcely.

Danielu Kolářovi dlouho nic nechybělo. V Plzni zářil na postu záložníka a doma měl půvabnou ženu Terezu. Do života jim ale vstoupila krutá nemoc a milovaná Téra v roce 2014 tragicky podlehla rakovině. Sám Kolář v minulosti přiznal, že kvůli tomu trpěl depresemi a uzavřel se od okolního světa.

Vše mu pomohli překonat jak spoluhráči z plzeňské kabiny, tak hlavně jeho nová partnerka Sára. Byla to ona, kdo vytáhla Koláře z nejhoršího a fotbalista se do ní později zamiloval. V březnu letošního roku nakonec půvabnou krásku požádal o ruku na romantické dovolené na Zanzibaru. Sára samozřejmě neodmítla.

Zazpíval i Michal David

Vztah tak vyvrcholil v sobotu v kouzelném areálu Chateau Mcely. Oba novomanželé si veselku v romantickém resortu pořádně užili. Dokonce jim k tomu naživo zahrál své největší hity populární český zpěvák Michal David (60).

„Novomanželé Kolářovi. Děkujeme všem, co s námi prožili náš nádherný den,“ poděkovala na závěr všem svatebčanům překrásná nevěsta na Instagramu. „Bylo to dokonalý,“ svěřila se Sára na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy