Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vdova Vanessa Bryant žaluje policisty: Na mobil fotili mrtvoly jejího manžela a dcery

Vdova Vanessa Bryant žaluje policisty: Na mobil fotili mrtvoly jejího manžela a dcery
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
hyenismus
Vanessa Bryant (37), vdova po basketbalové legendě Kobem Bryantovi (†41), zažalovala policii Los Angeles za to, že krátce po smrti manžela a dcery zveřejnili fotky z místa havárie. Vanessa požaduje odškodnění za psychickou újmu. Úřad šerifa není jediný, který vdova žalovala. Už měsíc po tragédii žalovala majitele vrtulníku, ve kterém o život přišli její nejbližší spolu s dalšími sedmi osobami.

Vdova po basketbalové ikoně Kobem Bryantovi, který zahynul při havárii vrtulníku 26. ledna, žaluje úřad šerifa v Los Angeles. Policisté, kteří na místo tragédie dorazili mezi prvními, si na soukromé telefony pořizovali fotky mrtvých těl a sdíleli je na sociálních sítích.

Policie pochybila

"Nejméně osm šerifových zástupců na místě fotilo na mobilní telefony záběry mrtvých dětí, rodičů a trenérů. Jak oddělení později přiznalo, neměli zástupci k pořizování snímků na místě havárie s ohledem na vyšetřování žádný důvod," cituje magazín People žalobu, jež má k dipozici.

V jedné sekundě přišla o nejbližší

Fotit na místě tragédie mohli jen zaměstnanci koronera či vyšetřovatelé. To potvrdil už v březnu šerif Alex Villanueva. Zdá se tedy, že vdova odškodnění od losangeleské policie dostane. I tak to je pramalá záplata na bolest v srdci, kterou stále prožívá.

Při havárii vrtulníku, který mířil na konci ledna na dívčí basketbalový turnaj, zahynulo kromě jejího manžela a třináctileté dcery i dalších sedm osob z řad trenérů a malých basketbalistek s rodinami. Helikoptéra v husté mlze narazila do svahu u Los Angeles.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy