Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ivana Gottová má koronavirus: Jak to bude s premiérou filmu Karel?

Ivana Gottová má koronavirus: Jak to bude s premiérou filmu Karel?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus
U vdovy po zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) se potvrdila nákaza koronavirem. Kvůli zákeřné nemoci se Ivana Gottová (44) nemůže účastnit domluvených akcí v následujících dnech. Jak to bude se slavnostní premiérou dlouho očekávaného snímku Karel?

Za poslední dny v České republice rapidně přibývá nově nakažených koronavirem, mezi nimiž je teď i vdova po zesnulém Zlatém slavíkovi Karlu Gottovi U Ivany Gottové se nemoc covid-19 potvrdila ve středu.

"Ivana Gottová má od dnešního rána, tedy 23. 9., potvrzen pozitivní test na virus covid-19," řekla pro eXtra.cz mluvčí Aneta Stolzová Nemoc ovlivní Ivaniny aktivity spjaté s uvedením dokumentárního snímku Karel. "Proto se bohužel nemůže zúčastnit novinářské projekce a tiskové konference, která je plánována na 30. 9. Protože chce být Ivana Gottová ohleduplná k ostatním a neriskovat přenos viru na kohokoliv dalšího, slavnostní premiéra filmu se z 1. 10. odkládá na 14. 10. V polovině října už bude celá rodina připravena film o Karlu Gottovi oficiálně představit a do kin slavnostně uvést," doplnila Stolzová.

K premiéře filmu Olgy Malířové Špátové se vyjádřila i samotná Ivana. "Milí příznivci, vím, že se na film Karel moc těšíte, a cítím, že obzvlášť v této složité době by vás náš film mohl povzbudit a inspirovat, protože je plný nejen obrovské energie a radosti z hudby, ale i silných emocí, vůle, statečnosti a smíření. Proto film vstoupí do českých a slovenských kin dle plánu, 15. října 2020. Můj manžel byl vždy poslem dobrých zpráv, nechť je proto i uvedení filmu Karel na plátna v této době plné nejistot nadějí, že bude zase lépe. Jsem přesvědčená, že takto by si to náš Karel přál. Vaše Ivana," napsala Ivana prostřednictvím facebookové stránky zesnulého manžela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy