Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Vdova po Vladimíru Dlouhém je konečně šťastná! Nového muže už dávno netají

S Vladimírem se milovali.
Zdroj: Profimedia.cz
Je to dlouhých šest let, co Petra Jungmannová ovdověla a po herci Vladimíru Dlouhém (†52) jí zbyla roztomilá dvojčata. Jenže ten celibát už držela dlouho a přeci jen nejsme tvorové uzpůsobení k tomu, abychom byli sami. Nová láska jednou musela přijít a vdova je zase konečně šťastná.

Petra už se nestydí dokonce svého nového partnera ukazovat na veřejnosti a chodí s ním po společenských akcích. Teď ho odhalila na premiéře jednoho filmu, kde bylo vidět, že už někdo zaujal v srdci místo po Vladimírovi.

Neznámého muže neustále hladila po zádech, vzhlížela k němu a smála se na celé kolo. Opravdu to vypadalo, že zažívá něco tak krásného, jako je ta láska, o které se píše v románech.

Vladimír před šesti lety podlehl rakovině žaludku a Petra tak zůstala na výchovu dvojčat Jiřího a Jana sama. Sám herec nechtěl životosprávu plnou alkoholu a cigaret změnit, i když věděl, jak těžce je nemocný.

Ale teď už se zas herečka směje na celé kolo a její synové mají ten mužský vzor, o který přišli, když slavný umělec zemřel.

Související články

Další články