Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vdova po Vašíčkovi našla novou lásku: Opět se zamilovala do bohatého hokejisty!

Zase má hokejku.
Zdroj: Instagram
To je ale náhodička. Michaela Jajtnerová (33), které během leteckého neštěstí zemřel snoubenec Josef Vašíček, má opět hokejového partnera. Tím je Lukáš Lhoták, který momentálně hraje za švýcarské Ambri!

Smrt Josefa Vašíčka (†30) jí změnila život. I když byla pouze snoubenkou hokejisty, nakonec se stala dědičkou poměrně výrazné části jeho majetku. U soudu totiž uspěla proti Vašíčkově rodině.

Netrvalo zase tak dlouho a Michaela má nového partnera, shodou okolností je to také hokejista. Je jím Lukáš Lhoták, který hraje ve švýcarském celku Ambri-Piotta, a to už čtvrtou sezónu. Hokejovou výchovu mu ale poskytla pražská Sparta.

Vše „prasklo“ tím, že Jajtnerová začala plnit svůj Instagram společnými fotkami. Pózují například u hradů v Bellinzoně. Míša navíc fotku okomentovala slovem „Konečně“, čímž jasně dala najevo, že dlouho čekala na nové štěstí ve svém osobním životě.

Srdíčka a gratulace jí pod fotku napsala i manželka Stefana Liva, švédského brankáře, který zemřel při stejném leteckém neštěstí, nebo žena Tomáše Vokouna. Je vidět, že jí štěstí přejí opravdu všichni…

Související články

Další články