Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

"Vdova" po Vašíčkovi Míša Jajtnerová je těhotná. Miminko pomůže zapomenout na tragédii u Jaroslavle

"Vdova" po Vašíčkovi Míša Jajtnerová je těhotná. Miminko pomůže zapomenout na tragédii u Jaroslavle
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
9 let od tragédie
Devět let po letecké tragédii v Jaroslavli přichází radostná zpráva. Partnerka zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka (†30) Michaela Jajtnerová (37) je těhotná. Miminko čeká se svým současným přítelem a hokejistou Lukášem Lhotákem. Bříškem se pochlubila na svém facebookovém profilu.

Při letecké havárii v Jaroslavli v roce 2011 ztratila svého milovaného snoubence Josefa Vašíčka. Pohledná Michaela Jajtnerová si pak procházela těžkým obdobím, a to i proto, že se soudila o dědictví po tragicky zesnulém hokejistovi. Nakonec se jí podařilo vysoudit miliony a postupem času si i našla nového partnera.

Jajtnerová se po čase zamilovala do dalšího hokejisty - Lukáše Lhotáka (27). Ten hraje ve švýcarské nejvyšší soutěži za SC Rapperswil-Jona Lakers. Švýcarsko je tak pro Lhotáka už delší dobu zemí zaslíbenou a v tamních soutěžích působí už deset let. V cizině na to ale není sám, společnost mu dělá právě Jajtnerová.

Šťastný pár dokonce nedávno přišel s radostnou novinou. Jajtnerová čeká s Lhotákem miminko! To by mělo navíc přijít na svět každou chvíli. O šťastnou událost se partneři podělili na jejich čtvrté výročí.

Jak dnes žijí vdovy po Rachůnkovi a Markovi

Jajtnerová nebyla jediná, kdo přišel u Jaroslavle o svého partnera. Vdova po Karlu Rachůnkovi Kateřina (40) zůstala sama na syna Matýska (12) a dceru Kačenku (9). Ta se totiž narodila těsně před tragédií a svého tátu si tak nemá šanci pamatovat. Rachůnková nesla ztrátu svého milovaného partnera velice těžce a nějakou dobu se utápěla v depresích. Ty překonala i díky Karlovu blízkému kamarádovi a rovněž hokejistovi Petru Vampolovi (37).

Pro Rachůnkovou se nakonec vše v dobré obrátilo. Přátelství s Vampolou přerostlo v lásku, z níž v roce 2016 vzešla dcera Anička (4). Minulý rok pak Vampola požádal Rachůnkovou o ruku a oba manželé spolu žijí šťastně dodnes.

Tátu zná jen z vyprávění

Se ztrátou milovaného manžela se těžce vyrovnávala i Lucie Marková (39). Ta podobně jako Rachůnková porodila krátce před tragédií. Ani Honzík (9) tak pořádně nepoznal svého tátu. Marková měla nejprve velké problémy o svém zesnulém manželovi mluvit. I to ale nakonec překonala. „Řekla jsem mu o tatínkovi všechno. Ví, jak Honzík zemřel. Když se ho někdo zeptá, řekne mu to. Ale ptá se na něj často, má rád, když mu o něm vyprávím. Sám to vyžaduje,“ prozradila deníku Sport Marková, která se od té doby médiím vyhýbá.

Vše o hokejové tragédii se dočtete ZDE.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy