Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vdova po toreadorovi, kterého zabil býk, promluvila. „Můj život skončil,“ tvrdí

+ Další fotografie
Během sobotní koridy v aragonském městě Teruel ve Španělsku přišel o život mladý toreador Victor Barrio (†29). Býk mu rohem propíchl srdce. Všemu přihlížely stovky lidí, mezi nimi byla i jeho manželka Raquel Sanz (32).

Stačil jen okamžik a mladý matador bojoval o holý život. Osudným se mu stal manévr „muletazo“. Býk pak muže vyhodil do vzduchu a bodl ho rohem do hrudníku. Nakonec ho ještě 550kilové zvíře přimáčklo k zemi. Muž byl převezen do nemocnice, kde lékaři bojovali o jeho život, ale marně. Jde tak o první úmrtí po zápasu s býkem od roku 1992.

Vidět zemřít svého milovaného manžela v přímém přenosu je pro jeho ženu Raquel obrovská tragédie. Vdova se teď musí vyrovnat s tím, že přišla o svého nejbližšího člověka a vše viděla na vlastní oči. Po celé tragédii se zhroutila.

Přesto našla dostatek sil, aby se k úmrtí vyjádřila na Twitteru. „Děkuji všem. Nemůžu vám odpovědět, nemám slov. Můj život skončil, nemám vůbec sílu, i když cítím velkou vděčnost,“ napsala na Twitter Raquel.

Lidé ji samozřejmě podporují a snaží se jakkoliv pomoci. Najdou se ale tací, kteří ženu uráží kvůli sportu, který miloval její manžel. Ona ale na jejich komentáře nereaguje.

Místo toho sdílela úryvek z básně z pera španělského autora Josého Leona. „Rád bych věřil, že dostane se slávy všem těm, kteří přijdou o život na rozích býků,“ napsala Raquel. Připojila i svůj dojemný vzkaz pro zesnulého manžela. „Pokud to tak není, tak odpočívej v pokoji, ať jsi kdekoliv, a my básníci se postaráme o to, aby ses stal nesmrtelným,“ napsala s láskou i zármutkem v duši.

Související články

Další články