Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Vdova po Šuralovi (†28) porodila třetího potomka! Denisa oslavuje příchod syna

Vdova Denisa je opět těhotná.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 26 fotografií
porod
Denisa Šuralová, vdova po zesnulém fotbalistovi Sparty Josefovi Šuralovi (†28), porodila syna. Denisa si našla tři měsíce po jeho smrti lásku a oporu v podnikateli Tomášovi Horáčkovi (36) a porodila mu zdravého kluka. Stala se z ní tak trojnásobná maminka, se zesnulým fotbalistou má dvě dcery.

Vdova po Josefu Šuralovi, který ve svých osmadvaceti letech minulý rok tragicky zemřel v Turecku, má třetí dítě. Denisa Šuralová porodila syna svému novému příteli podnikateli. Dali se dohromady zhruba tři měsíce od smrti talentovaného reprezentanta Sparty Upozornil na to web iSport.

Zdravý syn

"Máme zdravého syna. Vzali jsme to rychle, a je mi jasné, že někteří lidé se mají o čem bavit," uvedl podnikatel a novopečený tatínek Tomáš Horáček pro Blesk. V současné době je to pro Denisu ta lepší zpráva. Vdova po zesnulém fotbalovém reprezentantovi totiž řeší, že doteď nedostala slibované peníze od Alanyasporu. Najala si na to tureckou právničku

Úmrtí talentovaného fotbalisty

Smrt Šurala zasáhla nejen jeho rodinu, ale také celý jeho sparťanský tým, kde společně hráli jako bratři. I chlapci z Alanyasporu truchlili. Minulý rok od českého nejznámějšího fotbalového týmu přestoupil do tureckého Alanyasporu. Jen o necelé čtyři měsíce bohužel přišel o život při havárii minibusu. Nepřipoutaný vyletěl z okna vozidla a svým zraněním podlehl. Zůstaly po něm dvě dcery, šestiletá Vanessa Alex a roční Melissa Denisa.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy