Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vdova po Pomejem (†54) má VELKÉ PLÁNY: Andrea řekla, jak to bude se SVATBOU

Zdroj: Facebook
+ Dalších 34 fotografií
PŘIZNÁNÍ
Pár měsíců poté, co pohřbila svého manžela Jiřího Pomeje (†54), už Andrea (31) musí přestat se ohlížet za minulostí a plánovat budoucnost. A ta vypadá docela zajímavě. Objevují se v ní plány na velké stěhování do zahraničí a časem i na druhou svatbu!

„Dcera Anička příští rok skončí ve školce. Letos se snažím intenzivně pracovat, abychom ten příští mohli letět do Thajska na delší dobu. Chtěla bych tam strávit rok. Pak uvidíme. Asi bych se tam neusadila, Českou republiku miluju, ale dokud jsem mladá a jde to, ráda bych si žití v cizí zemi zkusila,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje, která má coby dýdžejka v Thajsku řadu pracovních nabídek.

Tu už za dva měsíce čeká roční výročí s přítelem Petrem Plačkem (38). Nechystají se náhodou do chomoutu?

Vdavky

„Od seznámení jsme spolu každý den, jediný jsme nevynechali. Péťa je naprosto čitelný a průhledný. I když mám narušenou důvěru k chlapům, pro něj to neplatí. Je pravda, že za tu dobu jsme toho prožili tolik, kolik jiné páry nezažijí za pět nebo deset let, ale na svatbu se mě vážně neptejte. To přece ani tak moc nezáleží na mně. Není to ale tak, že bych po předchozí zkušenosti byla zásadně proti,“ hází Plačkovi rukavici jeho krásná přítelkyně. Zdvihne ji?

Je jasné, že už s ohledem na nedávné úmrtí Jiřího Pomeje k tomu nedojde hned. Pokud vůbec, tak příští rok nejdřív. Ale jak už se Andrea nechala několikrát slyšet, Petr si bezvadně rozumí s malou Aničkou, a tak by fungoval skvěle nejen jako partner, ale i jako náhradní táta.

Související články

Další články