Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vdova po Karlu Gottovi zanechala fanouškům dojemný vzkaz: Ivany slova vhání slzy do očí

Zdroj: archiv Karel Gott
+ Další 4 fotografie
Koronavirus
I když už Karel Gott není mezi námi, jeho facebookový profil stále funguje. Dnes se na jeho stránce objevil dojemný vzkaz, který jako by mluvil Slavíkovi z duše. Za povzbuzujícími slovy stojí vdova Ivana Gottová.

Protože chtěla vdova po Karlu Gottovi Ivana udělat fanouškům radost, rozhodla se ponechat si jeho facebookový profil s tím, že ho bude spravovat. Je tomu pár chvil, co se na jeho zdi objevil opravdu dojemný vzkaz.

Dojemný vzkaz

Ivana (44) fanouškům Karla napsala krásná slova, týkající se aktuální tíživé situace ohledně koronavirové pandemie. "Z celého srdce vyjadřuji podporu a obdiv všem, kteří v těchto dnech pečují jak o nemocné seniory v nemocnicích a různých zařízeních, tak o zdravé seniory doma. Sama dobře vím, jak láskyplnou péči, či výpomoc druhých, byť alespoň při nákupech, senioři ocení," napsala na úvod Ivana.

Dále vyjádřila obdiv všem, obzvlášť pak těm, kteří nasazují vlastní životy. "Velice obdivuji a skláním se nad všemi zdravotníky v 1. linii, kteří s nasazením vlastního zdraví zachraňují životy těm nejvíce nemocným. Vážím si všech lékařů, sester, ošetřovatelů, lékárníků, hasičů, policistů, i prodavaček, kteří v těchto dnech vynakládají mnoho úsilí pro bezpečnost a pomoc nás všech."

"Myslím na vás i na vaše rodiny, držte se a přeji vám mnoho sil a energie. Stejně tak myslím i na dobrovolníky, mediky i všechny, kteří jakýmkoli způsobem pomáhají a podávají pomocnou ruku. Smekám před vámi všemi. Dojímá mne sounáležitost našeho národa! Věřím, že vás snad budu moci na podzim a v zimě alespoň potěšit třemi, snad i pro vás, krásnými a dojemnými projekty spojenými s mým manželem Karlem," pokračovala.

Na závěr popřála všem pevné zdraví. "Těším se na vás v lepších časech a přeji vám mnoho sil a co nejpevnější zdraví! A Honzovi Malířovi děkuji za krásnou momentku z konce loňského léta, o kterou se mohu podělit s vámi, Karlovými příznivci," zakončila vdova po Karlovi.

Související články

Další články