Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vdova po Jiřím Pomejem (†54) hoří láskou: Krásná Andrea si svého miláčka drží zkrátka

Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @andreapomeje
+ Dalších 16 fotografií
Vztahy
Šťastná DJka Andrea Pomeje (32) stále přidává něco, co je spojené s její láskou k partnerovi Petru Plačkovi. Bývalý pokrývač je pro ni prakticky vším. Letos v srpnu oslaví druhé výročí a Andrea svému miláčkovi vzkázala několik krásných slov. Ale také si svého Péťu chce pěkně srovnat...

Vdova po Jiřím Pomejem, který ve svých 54 letech odešel na druhou stranu, si užívá lásky svého partnera. Andrea Pomeje letos s Petrem Plačkem oslaví druhý rok jejich vztahu a napsala k nově přidané společné fotce dojemný vzkaz.

Láska jako trám a domácí práce

„V srpnu spolu budeme dva roky. A přijde mi to, díky tomu, co všechno jsme museli zvládnout, jako deset let! Musel ustát moje hodně těžký stavy, které jsem si nesla z minulosti, a jako bonus ke mně ještě dostal do života Aničku (dceru). Je to ten nejkrásnější pocit, když můžete být ve vztahu sami sebou. Není den, kdy bych ti za to v duchu nepoděkovala,“ rozplývala se Andrea a dodala, že ho miluje.

Svého miláčka Petra, který se kvůli ní vzdal práce pokrývače, si ale drží zkrátka. Což je dobře. Vzkázala mu totiž, že by se měl věnovat svým domácím povinnostem. „P.S.: Vyneseš zítra ty odpadky? Smrdí tam ta ryba jako svině,“ dodala s vtipem Andrea.

Související články

Další články