Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vdova Ivana Gottová prožívá nejhorší chvíle života: S dcerami odjela do zahraničí

+ Dalších 20 fotografií
odchod legendy
Vdova Ivana Gottová (43) zažívá nejhorší chvíle svého života a je pod neuvěřitelným tlakem. Právě z toho důvodu opustila i se svými dcerami Česko. V úterý krátce před půlnocí navždy odešla její životní láska a otec jejich dvou dcer Karel Gott (†80).

V úterý krátce před půlnocí odešla jedna z největších legend české hudební scény Karel Gott. Kromě toho, že byl Karel Gott (80) fenomenální zpěvák, řada lidí jej právem považuje za jednoho z nejvýznamněj­ších Čechů.

Vdova Ivana Gottová (43) tak přišla nejenom o muže svého života, ale také o otce jejich dvou dcer Charlotte Elly Gottové a Nelly Sofie Gottové. Od ranních hodin se před jejich domem na Bertramce schází fanoušci a kamarádi, kteří zapalují svíčky a nosí květiny.

Ivana Gottová je bezesporu pod velkým tlakem a možná právě proto se podle informací TV Nova rozhodla, že odjede společně se svými dcerami do zahraničí. V tuto chvíli není ale jasné, kam odjely a kdy chystají návrat.

České sociální sítě zahltily dojemné vzkazy fanoušků, kteří truchlí nad ztrátou velikána. „Přeji rodině upřímnou soustrast. Česko opustil jeden z nejvýznamnějších Čechů. Nikdy nezapomeneme, Karle,“ zní jeden z tisíce příspěvků.

ODCHOD LEGENDY MISTRA KARLA GOTTA

Mohlo by vás zajímat

Další články