Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vdova Andrea Pomeje nemá na bydlení, stěhuje se do domu k svému Petrovi

Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
ZMĚNA
10. srpen 2018 je den, který se do paměti Andrey Pomeje (31) zapsal zlatým písmem. Právě tehdy měla první rande s Petrem Plačkem (38) a od základu se jí změnil život. K výročí si s partnerem domluvila, že opustí Prahu, kterou už finančně nezvládala, a nastěhuje se do jeho domu.

Petr Plaček alias Pedritko je člověk, bez kterého by si Andy dnes už život nedokázala představit. Byl s ní v nejtěžších chvílích, třeba když ji velké množství lidí začalo nevybíravě kritizovat za to, že si „dovolila“ opustit manžela Jiřího Pomejeho (54) (†54), který letos na jaře zemřel na rakovinu.

„Zažili jsme toho tolik, kolik jiné páry za deset let. O budoucnosti s ním mám jasno. A o stěhování jsem přemýšlela už dlouhou dobu, jen se to teď stalo aktuálním. Chudák Péťa každý den musel vstávat kolem čtvrté hodiny ráno, aby to ode mě stihl do práce u Poděbrad. Teď mi ale majitel bytu na Břevnově zvýšil nájem z 21 na 28 tisíc plus energie. Byt je krásný mezonetový 3+1 s velkou terasou, takže ta cena sedí. Ale uvědomila jsem si, kolik jsem dala do bydlení někoho jiného. Petr má blízko rodiny rozestavěný vlastní dům, tak jsem si říkala, že lepší to bude vrážet tam. Už má skoro hrubou stavbu, hodně si toho tam udělal sám. Příští rok na podzim by tu Anička měla jít do první třídy. Ale když to půjde, byla bych ráda, kdyby se stěhování stihlo dřív,“ řeklaí eXtra.cz Andrea Pomeje

Štěstí je, že i když bude bydlet skoro vedle tchyně a tchána, nepolezou si na nervy. „Přítel z legrace říká, že mě mají radši než jeho. Jsou bezvadní, mám je strašně ráda. Zbožňuju je oba. Neplatí to vždy, ale když holka najde tak kvalitního kluka, jako je Petr, tak ti, co ho vychovali, skoro zákonitě nemohou být sami špatní,“ myslí si smyslná vdova

A jak sobotní výročí vůbec oslaví? „V pátek hraju v Olomouci, tak si to asi prodloužíme a výročí strávíme v tomhle krásném městě,“ dodala dýdžejka Andrea.

Související články

Další články