Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vdaná Jitka Boho ukázala novou lásku: S pohledným Matějem by chtěla být navěky

Vdaná Jitka Boho ukázala novou lásku: S pohledným Matějem by chtěla být navěky
Zdroj: archiv Jitka Boho
+ Dalších 7 fotografií
Nová láska
Jmenuje se Matěj Liška a je to fešák! Už je tomu skoro rok, co se krásná Jitka Boho (28) rozhodla, že opustí manžela Lukáše (35), se kterým má čtyřletou dcerku Rosalii. Oficiálně je stále Lukášovou manželkou, nicméně v jejím životě se už objevil nový muž. A protože to už začalo být vážnější, Jitka se o vztahu rozhodla veřejně promluvit. Co o Matějovi říká?

V životě Jitky Boho se objevila nová láska. Loni v srpnu Jitka odešla od svého manžela Lukáše, kterému před čtyřmi lety porodila dceru Rosálku Oficiálně jsou stále manželé, ale rozvod bude co nevidět. Řízení totiž zbrzdila karanténa zavedená kvůli koronavirové pandemii.

Láska jako trám

A po necelém roce odloučení našla Jitka útěchu v náruči někoho jiného. Nový chlap se jmenuje Matěj Liška a je to fešák. "Tak tohle je můj kluk! Pravda, že už dost přerostlej. Koukám na něj jak na svatej obrázek (i když teda svatej asi rozhodně nebyl)," popsala na úvod zamilovaná Jitka.

S aktuálním přítelem se Jitka stýká už delší dobu, veřejnosti to však odtajnila až nyní. "No...nějaký ten pátek už to bude, co mi zamotal hlavu. Nebýt mého zlomeného palce (jooo, co člověk pro lásku neudělá, že?), asi bychom to nikam nedotáhli. Teda my to stále táhnem a doufám, že táhnout už budem napořád," svěřila Boho.

Sama ovšem přiznala, že se na nynější vztah bude raději dívat realisticky. Protože ačkoli by si s novým objevem přála zůstat navěky, ví, že se může kdykoli všechno změnit. "Dost jsem se ponaučila z malování si růžové budoucnosti, takže se na to dívám zcela realisticky. Oba už máme něco za sebou, On o ‚pár‘ let zkušeností víc. Každý máme svou minulost, z minulosti naše nejmilovanější dítka a teď ta budoucnost, kterou si moc plánovat nechci. Co bude, bude," napsala někdejší vítězka soutěže České Miss

"Jedno vím ale jistě, jsem v tom až po uši a - JE TO BOŽÍÍÍ!" dodala na závěr Jitka. Jak moc jsou zamilovaní, se podívejte do fotogalerie.

Kdo je onen muž?

Všichni se asi ptáte, kdo že je vlastně ten šťastlivec, který se objevil po boku Jitky Boho. Jitčina nová láska se jmenuje Matěj Liška. Živí se jako režisér a z předchozích vztahů má dvě děti. Jitka není první Misskou, se kterou randí. Několik let byl totiž partnerem Miss České republiky 2000 Michaely Salačové

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy