Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Včera neděle byla. Pavlína Filipovská má 80: Ráno zjišťuju, jestli žiju, směje se

Pavlína Filipovská v roce 2019.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY

Zpěvačka Pavlína Filipovská, kterou nejvíce proslavila písnička Včera neděle byla, se dožívá krásných osmdesáti. Slavit prý není co, ale už se těší na rodinu. Prozradila i to, jak přísná je kritička své dcery Pavlíny Wolfové, která je moderátorkou CNN Prima News.

Pavlína Filipovská se těší na párty

„V rámci rodiny něco uspořádáme, ale nebude to cílená oslava, protože slavit to, že nám přibyla léta, to není nic vtipného. Je to vlastně jen o tom, že jsme se dožili dalšího výročí. Největší oslava je už to, když se člověk ráno probudí a zjistí, že je pořád naživu,“ řekla eXtra.cz s humorem sobě vlastním zpěvačka a herečka Pavlína Filipovská, dcera legendy herectví a dabingu Františka Filipovského (†86).

„S rodinou a nejbližšími přáteli se uvidíme, ale nebude to hned při datu narozenin. Všichni jsme nyní rozlítaní jako pytel blech. Ale těším se. Bude příjemné, že se uvidíme,“ těší se.

Konec lockdownu

Jejím velkým snem je nyní po lockdownu vrátit se na jeviště.

„Zatím mají pořadatelé rozpaky, ale doufám, že brzy se nějaké vystoupení před diváky naskytne. Doufám v to. Vždy mě to naplní silou a chutí do života. I rozhlasový mikrofon mám také strašně ráda, je to zase takové intimní popovídání si. Ale to, že člověk vidí lidi a pozoruje, jestli se třeba nenudí, to je strašně příjemné a chybí mi to. To přiznávám,“ uvedla Filipovská.

Neumí lenošit

I když už je delší dobu v penzi, rozhodně není její hlavní zájmovou činností sezení v parku a krmení ptáčků.

„To vůbec ne. I všichni mí kamarádi, pravda, nikdo z nich není puberťák, jsou činorodí a pracují. Já sama nikdy nelelkovala. Lenošit mi nejde, nebaví mě to. To dělat nemůžu,“ přiznává.

Dcera Pavlína Wolfová má přísnou kritičku

A když už má chvíli času, nevynechá pořad 360° své dcery Pavlíny Wolfové, která pracuje pro CNN Prima News.

„Rozhodně to sleduji. Ale nejen Pavlínku, mám dvě dcery. Někdy jsem spokojená, někdy také ne. Mohou v tom být různé příčiny. Všechno si to tak po svém hodnotím, a také všechno říkám,“ pronáší šibalsky.

Pokusím se mít hezky

S osmdesátkou odmítá začít rekapitulovat. „To ještě ne, na bilanci je ještě brzy,“ prohlásila se smíchem léta stále stejně vypadající Pavlína Filipovská.

„Pokusím se mít se hezky, i když je to teď těžší, ale pojďme se mít hezky všichni. Přeju to všem,“ dodala.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy