Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vážný problém manžela Dominiky Gottové: Dívka ho obvinila ze sexuálního obtěžování

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 26 fotografií
lítá v maléru
Jedna milenka mu nestačila? Manžel dcery zesnulého Karla Gotta (†80) lítá v pořádném maléru. Poslední týdny Timo Tolkki (53) trávil v Mexiku, kam původně odletěl za mladičkou Claudií (24). Jenomže ta mu krátce po příletu dala košem, a tak se seznámil s jinými. Jedna dívka ho dokonce obvinila ze sexuálního obtěžování! To asi Dominiku (46) nepotěší...

S velkou nepříjemností na krku se z Mexika do Finska vrátil Timo Tolkki (53). Manžel Dominiky Gottové (46) se tam před Vánoci vypravil za milenkou Claudií Pearl (24). Už na letišti ale zjistil, že jeho vyvolená má přítele, a tak se musel zařídit jinak.

Dával lekce hraní na kytaru a mezitím se seznámil se zpěvačkou Katiou Barrerou. Těžko říct, jak se jejich vztah vyvinul, od dívky však přišlo závažné obvinění. „Děje se něco podivného. Byl jsem nařčen ze sexuálního obtěžování jistou zpěvačkou Katiou, ale nikdy jsem jí nic špatného neudělal. Kamarád mi říkal, že se kvůli tomu nemůžu vrátit do Mexika, ale já tam stejně pojedu. Už příští týden,“ svěřil se Tolkki na Facebooku.

Nic jsem neprovedl

„Tohle je vážně divné. Jsem hodný kluk a nechci, aby se komukoliv dělo něco špatného. Zřejmě budu muset vymyslet nový plán,“ dodal s tím, že pokud to dotyčná čte, měla by mu napsat, co vlastně provedl.

Tolkki trávil vánoční svátky v rodném Finsku, na Štědrý den si dopřál tamější specialitu – speciální vánoční šunku. A příští týden už chce být opět v Mexiku. Tak uvidíme, jak se záležitost se sexuálním obtěžováním vyvine.

Dívka si mohla všechno vymyslet, anebo také ne…

Související články

Další články