Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Vážný problém heroinové Terezy: Spolubydlící z cely dělá pašeračce peklo

Vážný problém heroinové Terezy: Spolubydlící z cely dělá pašeračce peklo
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Tereza H.
Heroinovou Terezu Hlůškovou (24) čeká v pákistánské cele parné léto. Krom nadměrně vysokých teplot, které v zemi na jaře a v létě panují, se Tereza musí vypořádávat s dalším nešvarem. Má totiž spolubydlící smraďošku, které slovo hygiena zřejmě nic neříká. Spoluvězeňkyně se prý nemyje ani nepřevléká.

Tereza Hlůšková si odpykává trest v pákistánské cele v Láhauru už nějaký ten pátek. Za tu dobu, co sedí ve věznici Kot Lakhpat, toho zažila už opravdu hodně. Zakusila úplně jiný život než na jaký byla zvyklá.

Vážný problém Terezy

Nyní, když jsou v Pákistánu nadměrně vysoké teploty, čeká na Terezu vcelku kruté období. Nepříjemnou situaci jí navíc dost komplikuje spolubydlící z cely, která smrdí. "Podle mého zdroje je na ni Tereza hodně naštvaná, protože se už několik dní nesprchovala," informoval Blesk pákistánský novinář Aršád Alí.

Zato Tereza si na čistotu a pravidelnou hygienu potrpí. Chodí se sprchovat každý den a často se převléká. Na rozdíl od její spoluvězeňkyně, která hygienu velmi zanedbává. Pašeračka Tereza už ten zápach nemohla vydržet, rozhodla se tedy začít jednat. Nejprve se Tereza své spolubydlící, která také sedí kvůli drogové kriminalitě, zeptala, zda by se nemohla vysprchovat. Terezině žádosti však nebylo vyhověno a tak na rovinu své spolubydlící řekla, že smrdí. Ani to ale nepomohlo.

V takhle vysokých teplotách se nejít týden sprchovat ani se převléknout, musí být opravdu chuťovka. Tereza si dokonce už i stěžovala dozorcům, protože zápach ze spolubydlící je opravdu až moc intenzivní. Snad se Tereze brzy poštěstí a dostane novou spolubydlící, která bude znát slovo hygiena.

Už dva a půl roku

Zanedlouho tomu bude už dva a půl roku, co byla Tereza chycena celníky na letišti v Pákistánu. Dne 10. ledna 2018 se stala slavnou poté, co jí bylo v kufru nalezeno téměř devět kilo heroinu, který se pokoušela propašovat. Pákistánské zákony se s drogovými pašeráky moc nemazlí. Na začátku roku se rozhodlo o osudu Terezy. Heroinová pašeračka z Uherského Hradiště vyfasovala od soudu osm let a osm měsíců za mřížemi. Proti rozsudku se odvolala a na odvolací soud stále čeká.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy