Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vážné zranění Jiřiny Bohdalové: Oblíbená herečka skončila na vozíku!

+ Další 4 fotografie
těžký úraz
Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (87) je dočasně upoutána na invalidní vozík! Utrpěla ošklivý úraz kotníku, kvůli kterému musí mít celou nohu v ortéze. Vzhledem k jejímu nynějšímu zdravotnímu stavu musela herečka zrušit některé pracovní povinnnosti.

O zranění Jiřiny Bohdalové informovalo na sociálních sítích Divadlo na Jezerce, kde herečka působí už několik let. „V sobotu 8. 12. se z důvodu úrazu Jiřiny Bohdalové ruší inscenace Generálka. Paní Bohdalová si zlomila kotník,“ vzkazuje divadlo fanouškům. Zároveň dodává, že o zdravotním stavu herečky budou diváky vzhledem k dalším prosincovým představením informovat.

Budeme doufat, že se Jiřina Bohdalová ze svého zranění brzy zotaví. Fanoušci jí na stránkách Divadla na Jezerce přejí hodně sil a brzké uzdravení. My se k nim tímto připojujeme a přejeme herečce, aby byla co nejdříve opět v pořádku.

Mohlo by vás zajímat

Další články