Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vážné zdravotní trable Milana Peroutky: Čeká ho náročná operace! Fanoušci umírají strachem!

Milan Peroutka se vážně zranil a musí na operaci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Herec a zpěvák Milan Peroutka (27) na tom není zdravotně dobře. Sám přiznal, že se během práce vážně zranil a operace bude nevyhnutelná. Zatím však návštěvu chirurgického sálu odkládá, protože je zavalen povinnostmi. Fanoušci se bojí, aby to pro fešáka z Tváře a Ordinace v růžové zahradě nemělo fatální následky!

„Mám poraněné koleno a dost možná si díky tomu mám něco uvědomit… Mám roztrhlej vaz. Teď to potřebuju vstřebat, naposilovat a koncem března vymyslíme, kdy to odoperujeme,“ netají se Milan Peroutka (27) na Instagramu tím, že na tom teď není zdravotně dobře.

Peroutka se do pamětí diváků zapsal účinkováním v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní září v roli medika Jonáše v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Zdravotní potíže si přivodil při práci.

„Při tanečním tréninku na projekt ‚Roztančené divadlo‘ se mi u jednoho náročnějšího prvku, ve kterém přes sebe přehazuju saltem taneční partnerku, trhly vazy,“ vysvětlil Peroutka příčinu svého zranění.

Herec a zpěvák má diář nabitý k prasknutí a léčbu tak musel zatím odložit. Do konce března zbývá spoustu času a fanoušci mají strach, aby se Milanovi nepřitížilo. „Neměl bys to takhle podceňovat. Doktoři by ti měli pomoct co nejdříve,“ vzkázala Peroutkovi jedna z obdivovatelek. Ten své rozhodnutí už ale nejspíš nezmění.

Související články

Další články