Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vážné zdravotní komplikace Hanky Mašlíkové: Nesnesitelné bolesti kvůli drastickému hubnutí

Hana Mašlíková přiznala zdravotní potíže. Nesnesitelné bolesti kvůli drastickému hubnutí
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Zdravotní potíže

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (41) přiznala zdravotní potíže. Půvabná blondýnka pravidelně sportuje, dodržuje zdravý životní styl, ale přesto ji postihl problém se žaludkem. Po podstoupení gastroskopie prozradila pro eXtra.cz, jak se aktuálně cítí a co je příčinou komplikací. 

Moderátorka a modelka Hana Mašlíková (41) se po čtyřicítce aktivně udržuje ve formě. Pyšní se pevným vysportovaným tělem a pravidelně na sobě maká. Před rokem si splnila výzvu a postavila se na prkna bikini fitness, kde sklidila obrovský úspěch. Tělo jako z kamene má i nyní, ale postihly ji nepříjemné zdravotní komplikace, kvůli kterým musela na gastroskopii, jak informovala na svých sociálních sítích.

Ačkoli Hanka žije aktivní život a na sociálních sítích se chlubí příspěvky z posilovny a zážitky se svou rodinou, přiznala nyní něco, co není zrovna veselé. Dobrovolně podstoupila nepříjemné vyšetření, protože měla velké bolesti. "Mám přes půl roku problémy se žaludkem. Bolesti v trojúhelníku, které byly stále častější a silnější. Proto mě lékařka poslala na gastroskopii, aby se zjistila příčina bolesti," řekla pro eXtra.cz. Co za tím stálo? "Důvod se zjistil, ale diagnózu si nechám pro sebe," uvedla tajemně a zároveň prozradila, že zahájila léčbu. "Mám nasazenou léčbu a mělo by to být v pořádku," dodala moderátorka.

Příčina problému

Kvůli účasti na závodech bikini fitness musela Mašlíková dodržet přísný režim, který se později může podepsat i na lidském zdraví. Hanka prozradila, jaké faktory by mohly být příčinou aktuálních komplikací. "Dietou to určitě nebylo, ale nejspíš mi to způsobilo každodenní užívání silných nakopávačů před tréninkem, každý je jinak citlivý," řekla závodnice ve fitness.

"A také žvýkaní tří balíčků žvýkaček denně, abych zahnala chuť na sladké. Stále jsem žvýkala a nedodávala trávicímu traktu potravu. Tělo očekává přísun potravy, a tak již vylučuje žaludeční kyselinu a trávicí enzymy," přiznala Mašlíková s tím, že zmiňované věci nejspíš mohou za její obtíže. Hlavní ale je, že se zjistilo, co za bolesti může, a že vše je na dobré cestě je eliminovat.

Související články

Další články