Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Vážné zdravotní komplikace Evy Decastelo. Po děsivé nehodě má poraněná játra a obratle

Eva Decastelo
Zdroj: herminapress, se souhlasem Hasiči Jihomoravského kraje / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
ZDRAVÍ

Čtyři herci a herečky, čtyři zachráněné životy. Lukáš Langmajer (42), Lucie Zedníčková (54), Eva Decastelo (44) a Libor Jeník se v sobotu při cestě na představení nechtěně stali účastníky nehody, která pro ně, nebýt šoférských schopností Langmajera, mohla skončit tragicky. Auto vypadá jako totálka, kromě toho jsou všichni potlučení. Eva Decastelo eXtra.cz popsala své zdravotní následky. Jsou horší, než se původně zdálo na místě nehody.

Eva Decastelo a spol.: Následky nehody

Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Eva Decastelo a Libor Jeník se podruhé narodili. V sobotu nedaleko Brna do nich následkem smyku narazilo jiné auto a nebýt duchapřítomnosti Langmajera, který vůz vymanévroval pryč, skončili by v náklaďáku.

Ošetřili jsme dva muže a dvě ženy, ve všech případech jsme po ošetření rozhodli, že je možné je ponechat na místě a není nutné je převážet do nemocnice. Všichni ale byli řádně poučeni o tom, aby v případě jakýchkoli potíží bezodkladně vyhledali lékařskou pomoc,“ vyjádřila se pro eXtra.cz za brněnské záchranáře Michaela Bothová.

Vypadá to, že vlivem šoku a možná i adrenalinu čtveřice na začátku vůbec necítila, že by měla nějaká bolestivější zranění. Když však tělo přišlo k sobě, konkrétně u Evy Decastelo to byl dost náraz do reality.

„Byli jsme všichni v takovém šoku, že jsme měli sice pocit, že budeme mít pohmožděná žebra, že jsme ale v rámci možnosti v pořádku. U mě se tělo ozvalo až postupem času, takže jsem musela v Praze na pohotovost,“ prozradila eXtra.cz moderátorka.

Tak už to můžu zopakovat. Na první fotce s Evou vesele obědváme na Vyžlovce. Drhá fotka mi přišla tři hodiny poté a třetí fotka to vysvětluje.

Zveřejnil(a) Michael Třeštík dne Čtvrtek 11. května 2023

Poraněná játra

A výsledek? „Mám potlučené nohy a obratle, k tomu z pásů podlitiny ve středové části těla. Byla jsem na rentgenu a na sonu a mám hematom v oblasti jater,“ prohlásila vyčerpaně.

„Ale jinak jsem v pořádku. Mám prášky a injekce proti bolesti a zpevňující pas,“ doplnila s tím, že přes bolesti se nechala odvézt na moderování golfu, protože nechtěla zklamat klienta. „Nebyla bych teď schopná řídit, ale zase na druhou stranu doma bych se zbláznila,“ přiznává.

A stručně se vrací ještě i k samotné nehodě. Až teď mi dochází, že jsme mohli být mrtví. Po té nehodě nám pomáhali tři kluci z jedné audiny, volali záchranku a policii, starali se, jestli jsme v pořádku, pomohli i dalším účastníkům nehody. Ani jsem si na ně z šoku nevzala kontakt, a tak bych jim chtěla moc poděkovat alespoň takhle,“ dodala pro eXtra.cz pomlácená Eva Decastelo, která je šťastná, že žije.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy