Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Vážně se ženy líčí proto, aby byly krásné? Tohle je 10 výjimek, které toto pravidlo úspěšně vyvracejí!

Chceme být krásné za každou cenu!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Jsou to léta dřiny a odříkání. Kdybychom měly spočítat, kolik hodin, dnů a týdnů strávíme před zrcadlem nanášením make-upu, řasenky a rtěnky… Kolik výplat jsme již všem těm kosmetickým produktům obětovaly?! Raději nepočítat. Jenže pro krásu se holt musí nejen trpět, ale také mnohé obětovat. Následujících 12 bodů však přesvědčivě dokládá fakt, že někdy tím trpí spíš naše okolí!

1) Černé linky kolem celého oka

Pokud chcete zamaskovat vystouplé oční bulvy nebo Basedowovu nemoc v pokročilém stadiu, tak prosím. Lucie Bílá by vám možná poradila, jak oči cíleně zmenšit a alespoň opticky zasadit zpět do důlků. Pokud ale máte oči normální velikosti, černé linky ve vnitřním koutku z vás udělají Středoevropanky s mongoloidním lookem.

2) Tmavý make-up

Jestli si myslíte, že budete vypadat zdravě jako broskvičky, když svůj obličej vytapetujete make-upem o tři odstíny tmavším, než je vaše přirozená barva pleti, tak jste na omylu. Budete vypadat spíš jako sušená švestka na světlém stonku, o kterou se nebude chtít otřít ani upocený šampon na vesnické diskotéce, protože bude vědět, že od vás měl posledně skvrny po celé košili, které jeho mamka zaboha nemohla vyprat.

3) Nalepovací řasy a nehty

Vy si asi myslíte, že je to krásné. My vám ale říkáme, že je to vždycky poznat. Takže sice si možná ušetříte nervy za každodenní patlání řasenky a lakování nehtů, ale k vysněnému ideálu přírodní krásky vás to prostě nepřiblíží. Ani k Terezce Kerndlovic ne.

4) Kouřové oční stíny

Máte před sebou focení v ateliéru nebo Ples v opeře? Klidně si je noste, pokud je vhodně zkombinujete s odstínem rtěnky. Ale pokud použijete jejich nejlevnější variantu pro každodenní nošení, budete vypadat jako panda. Přinejlepším.

5) Rtěnky chladných odstínů

Pokud nemáte dokonale vybělené zuby a nepyšníte se zrovna americkým úsměvem, odstíny rtěnky směrem do fialova vám mohou hodně ublížit. Žlutý úsměv se zatím do módy nedostal. Počkejte když tak napřesrok.

6) Výrazná kontura rtů

Vaším cílem je zvětšit jejich objem. Jenže výsledek je podivná karikatura sebe sama jak z laciného porna nebo nepovedená kopie Pamely Anderson z dob její největší slávy. Věřte nám, že odkaz 80s se do módy vrací jen v těch užitečnějších prvcích. A tenhle kosmetický přešlap mezi ně rozhodně nepatří.

7) Hnědá tvářenka

Všechny odstíny hnědé, bronzové a zlaté si nechte až na experimentování na léto, tedy pokud nejste Jihoafričanka. Na vaší bledé tváři působí spíš dojmem, že jste se pár dní zapomněla umýt.

8) Modrá řasenka

Kdysi byla strašně IN a říkalo se, že je taková „jemnější“ než černá. Ale na Avatara si nehrajeme, že ne…

9) Třpytky

Uložte je všechny do balíčku a pošlete je Danu Nekonečnému. Věřte nám.

10) Vytrhané a následně domalované obočí

Tak tady snad nemusíme zacházet do detailu. Vypadá to strašně a doufáme, že vás to všechny pustilo před 20 lety, kdy to do vás pral časopis Vlasta horem i spodem! A pokud jste si tu čárku nechaly vytetovat v rámci „módní vlny“ permanentního make-upu, tak už vám nepomůže ani Linka důvěry.

Související články

Další články