Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vážné problémy! Pamela Anderson zrušila autogramiádu v Praze. Víme proč

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
změna
Fanoušci legendární silikonové blondýnky Pamely Anderson (51) zaplakali. Připravovaná čtvrteční autogramiáda v galerii Tančícího domu se ruší a důvody jsou více než pochopitelné. Americká herečka se vrací zpět do Ameriky kvůli rodině!

Pamelu Anderson, kterou čeští fanoušci s napětím očekávali, zastihly nenadále rodinné potíže. Sexsymbol devadesátých let Anderson tak na poslední chvíli cestu do Česka zrušila.

„S lítostí oznamujeme, že autogramiáda Pamely Andersonové se ve čtvrtek 30. května NEUSKUTEČNÍ. Naše červnová coverstar se musela z vážných rodinných důvodů omluvit,“ stojí na facebookovém profilu časopisu Vogue Československo.

Prsatá kráska měla přijet poprvé do Prahy za účelem vyfocení se pro česko-slovenskou verzi časopisu Vogue. Fotografie měla být ve stylu komiksové hrdinky z českého filmu Kdo chce zabít Jessii?, jež v šedesátých letech ztvárnila Olga Schoberová (76).

Ať už se stalo cokoliv, doufáme, že někdy v budoucnu hrdinku Pobřežní hlídky v Praze uvidíme.

Související články

Další články