Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vážně nemocný Václav Postránecký (75): Zdravotní stav se mu znovu zhoršil!

+ Dalších 9 fotografií
Naděje neumírá
Už přes rok bojuje oblíbený herec Václav Postránecký (75) se zákeřnou nemocí. Před nedávnem jsme vás informovali, že herec musel podstoupit operaci dutiny břišní a následnou chemoterapii. K jeho už tak špatnému zdravotnímu stavu se přidaly ještě komplikace, kvůli kterým musí ležet v nemocnici. Co říká na to, že by se ještě objevil před kamerou v připravovaném snímku 3Bobule?

Letos na podzim se začne natáčet už třetí díl divácky úspěšného filmu 3Bobule. V posledních dvou dílech Václav Postránecký nemohl chybět. Hrál majitele vinohradu a s filmem Bobule je tak nějak spjatý. Bohužel o účinkování ve třetím dílu se Václav i diváci budou muset jenom nechat zdát. Pro Blesk herec prozradil, že by ve filmu chtěl uplatnit alespoň svůj hlas. „Protože půjde o vzpomínku na dědečka a před kamerou mě nebude třeba, doufám, že mi nemoc dovolí alespoň namluvit něco do mikrofonu.“

Zákeřná nemoc ale není jedinou překážkou. Zásadový herec lpí na tom, že si scénář vždy dopředu přečte, než na spolupráci kývne. „Scénář ještě není hotový. Musím si ho nejdřív přečíst. Třeba se mi taky nebude líbit a nebude z toho nic,“ doplnil herec.

Postránecký se také svěřil s tím, že nedokáže odhadnout, jak dlouho v nemocnici ještě bude. „Oni tady vědí všechno, mně ale nic neřeknou. Já poznám, že je to se mnou lepší, až když dostanu chuť na víno. Víno mi lékaři nezakázali, ale já na něj nějak ztratil chuť,“ vysvětlil.

„Kdo ví, třeba se to všechno ještě změní a chuť se zase dostaví. Jak říkám, vše, co se týká mne, se uvidí. Netroufám si v něco ani doufat.“ Z těchto slov plných pokory jde člověku mráz po zádech. Herci držíme palce, aby se jeho stav zlepšil a aby se mu chuť na jeho oblíbené vínečko vrátila.

Mohlo by vás zajímat

Další články