Fattyho sleduje skoro čtvrt milionu puberťáků. Místo toho, aby se chlubil dokonalou postavou a drahými vychytávkami, tak naopak dává na odiv svůj obyčejný život. Ještě nedávno žil s mámou v malém bytě. Díky popularitě se odstěhoval do vlastního, nyní žije v Praze a má přítelkyni. Ale ne vždycky to bylo tak růžové.

„Ze začátku jsem vydržel streamovat devět i deset hodin denně. Byl jsem z toho dost hotovej, neměl jsem přítelkyni a myslel jsem, že čím víc budu sedět u počítače a čím víc to budu do lidí prát, tím to bude lepší. Diváci šli nahoru, mělo to obrovskej hype. Spát jsem chodil ráno a spal jsem do čtyř odpoledne a zase jsem šel vysílat. Takhle jsem to valil půl roku. Jednoho dne si ale tělo řeklo dost,“ prozradil Fatty v rozhovoru pro magazín DNES.

Na to, jak je Fatty mladý, se tělo ozvalo dost výrazně a on skončil v nemocnici. „Šel jsem do obchodu a najednou jsem měl pocit, že mám infarkt, strašná bolest na hrudi, na omdlení. Zlomovej okamžik. Stál jsem tam a říkal si: je to tady, to máš za ten život, za to jídlo, teď umřeš. Nechal jsem celej nákup v obchodě, utekl jsem pryč a najednou to trochu přešlo. Doma mě to chytlo zas, začal jsem zase stresovat. Máma mi změřila tlak, měl jsem ho strašně vysokej," popisuje internetový tlustoprd.

Hned poté jel do nemocnice, kde mu ale nic nezjistili. FattyPillow už byl nervózní, protože jeho tělo prostě protestovalo. „Nakonec mě doktor poslal za psychiatrem a zjistilo se, že mám panickou poruchu, psychické vyčerpání a deprese,“ uzavírá tlouštík.

Poté prý zásadně zvolnil a už se mu ulevilo.