Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vážně nemocná Věra Bílá: Strupy na obličeji, nuzný život na ubytovně a PLÁN SMRTI!

Zdroj: Nikita Rublov
+ Dalších 12 fotografií
ZDRAVÍ
I ve světě oceňovaná Věra Bílá (64) se ukázala na nejčerstvějších fotografiích a jde z nich hrůza! Romská zpěvačka, se kterou si život nepěkně pohrál, má vážně podlomené zdraví, takže i když se teď pokouší o návrat, i nejnovější videoklip se musel natáčet na ubytovně, kde skončila kvůli neplacení nájmu. Denně musí brát šestnáct prášků, které ji drží při životě!

Kdyby se Věra Bílá narodila jinde a neměla problémy s gamblerstvím, nejspíš by si žila na menším zámečku se služebnictvem. Její hlas totiž oceňovali po celém světě. Zpěvačka je ale místo toho ráda za to, že může bydlet na ubytovně, kam ji město umístilo poté, co neplatila za obecní byt. A příjem má tak žalostný, že nebýt pomoci zvenčí, už by umřela hlady.

Zpěvačku nyní čeká velký návrat, sedm koncertů, při kterých jí pomohou Milan Kroka z „její“ kapely Kale a Jan Bendig, kteří ji zase mají postavit na nohy. Jenže se ukazuje, že původní fotky, které hlavně zpěvák ze SuperStar sdílel, prošly velkou retuší. Ve skutečnosti se na obličeji Bílé projevují její nemoci.

Smutek

těžkou cukrovku, slabé srdce a trpí lupénkou. K tomu je silná kuřačka, takže mívá problémy s dýcháním. Navíc ještě nedávno onemocněla virózou, takže videoklip s Bendigem se musel natáčet na ubytovně. Tam má fantastický pořádek, ale pořád ještě to není hodno zpěvačky s tak fantastickým hlasem, jaký má ona.

„Nebudu popírat, že už nejsem mladice. Ale cítím se zdravotně v pořádku a připravená vrátit se na hudební pódia. Strašně moc chci koncertovat, i když mi už tak neslouží nohy. To je asi jediná věc, která mě nyní hodně trápí. Občas mi je taky hodně smutno a přepadne mě během vystoupení pláč. Moc mi totiž chybí můj manžel a syn, o které jsem před lety přišla. A co vám budu povídat: i přes své některé zdravotní problémy by pro mě byla nejkrásnější smrt právě na pódiu,“ říká sama Bílá.

V klipu k songu Mek som adaj (Ještě jsem tady), který vychází v pondělí 25. února, Věra zpívá o všech špatných i dobrých věcech, které v životě prožila. V textu zní i to, že je odhodlaná zase se vrátit na výsluní, a děkuje fanouškům, že na ni nezapomněli.

Varování

„Jsem moc vděčná, že mohu na této krásné písničce a klipu spolupracovat právě s Honzou. Nejenom že je to skvělý zpěvák, kterého považuji za svého nástupce, ale také ho beru jako svého syna, který mi bohužel už zemřel," dodala Bílá.

„Slyšeli jsme předem varování, ať s paní Věrou nespolupracujeme, že je nespolehlivá a podobně. Jenže jsme na to nedali a udělali jsme dobře. Je to skvělá žena, ikona, zpívá jí to, je v nejlepší formě. A všechno, co se domluví, platí,“ vynáší ji do nebes Bendig.

Tak snad se Věře Bílé návrat i přes podlomené zdraví povede!

Související články

Další články