Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vážně nemocná Anna Kadeřávková PŘIŠLA O PŮL MILIONU! Co se stalo?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 62 fotografií
ztráta
Prošla si náročnou léčbou za půl milionu, týdně platí 7 tisíc za léky a každý měsíc 30 tisíc za speciální vyšetření. Přesto se zdravotní stav Anny Kadeřávkové (22) alias Roziny z Ulice nelepší. Léčba lymské boreliózy v Německu nejen že není vůbec levná, ale její výsledky jsou téměř mizivé. Zákeřná nemoc Aničku vysává nejen fyzicky a duševně, ale i z peněz.

Anna Kadeřávková měla období, kdy o své nemoci mluvila hodně otevřeně. Pak se k ní najednou vyjadřovat přestala a spousta jejích fanoušků si myslela, že je zdravá. Opak je však pravdou, hvězda Ulice totiž o lymské borelióze přestala mluvit proto, že ji kvůli chorobě lidé slovně napadali.

Seriálová Rozina Maléřová si prošla skutečným peklem, léčba, kterou podstoupila, stála půl milionu. Ani takové peníze však mladičké herečce nepomohly k uzdravení, dle vlastních slov se i po všem, čím si během léčby prošla, cítí úplně v p**i.

I když se Kadeřávková cítí mizerně a přišla o spoustu peněz, naděje se nevzdává. „Čekám na zázrak. Všechno má svůj čas, musíte to takhle brát a nesmíte se z toho posrat,“ řekla Anička, které i přes všechno špatné vůle bojovat nechybí.

Související články

Další články