Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vážně jste si mysleli, že jste kopie svých rodičů?

Jako by byl na fotce pouze jeden muž. Omyl! Jde o otce a syna.
+ Dalších 12 fotografií
Po narození dítěte se okamžitě rozjedou debaty o jeho podobnosti rodičům. Za největší odbornice na posuzování podobnosti lze považovat babičky, které se předhání se starými fotografiemi, které považují za důkaz svého tvrzení. Může být ovšem dcera naprostou kopií své matky?

Přinášíme vám 15 neuvěřitelných fotografií, na kterých jsou vyobrazeni a porovnáni rodiče se svými dětmi. Jejich podoba vás rozhodně překvapí a možná přehodnotíte svůj názor, že vám syn nebo dcera z oka vypadli.

Portál boredpanda.com sestavil seznam dětí a jejich rodičů, kteří ve stejném věku vypadali jako dvojčata. Lidé na těchto fotografiích se sobě skutečně podobají jako vejce vejci. Posuďte sami! Pokud nesnášíte pořád stejné věty, které při nedělním obědě o vaší podobnosti pronáší babička, představte si, jak se musí cítit tito lidé?

Budeme moc rádi, když se s námi v komentářích podělíte o vaše názory a prozradíte nám, jestli je vám vaše dítě také tak podobné.

Mohlo by vás zajímat

Další články