Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vážná nemoc na něm zanechala následky! Bolek Polívka trpí jako zvíře…

Viditelně má občasné problémy s chůzí.
Zdroj: showpix.cz
Nenápadné zdravotní potíže přerostly ve velmi zákeřnou lymskou boreliózu! Ta Bolka Polívku (68) před dvěma lety vyřadila z běžného provozu. A jak to vypadá podle posledních snímků, následky se ho stále drží jako klíště... Oblíbený herec má občasné problémy při chůzi.

Velké bolesti, kapačky – tím vším si prošel Bolek Polívka před dvěma lety. Nakonec musel zrušit i dvě představení v Činoherním klubu, než se dostal z nejhoršího. „V činoherním klubu jsem musel zrušit dvě představení, protože jsem musel chodit do té nemocnice pravidelně a navíc by se člověk neměl při té léčbě moc namáhat,“ uvedl ke své nemoci před časem herec.

I když se s pomocí lékařů ze všeho dostal, lymská borelioza si vybrala krutou daň. Zanechala na jeho kloubech následky. A i když může chodit bez podpory, stále není jeho chůze perfektní. Bylo to vidět před pár dny, když si vyrazil do společnosti a výstup z taxíku mu dělal nemalé problémy. Jak jsme ale u herce zvyklí, své neduhy nedává okolí najevo. Sám možná vnitřně věří, že časem bude jeho chůze opět bezproblémová.

Související články

Další články