Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vážná nemoc! Miloš Zeman prý trpí vaskulární demencí a postupně nad sebou ztrácí kontrolu

Miloš Zeman prý trpí vaskulární demencí.
+ Dalších 14 fotografií
Zdraví prezidenta Miloše Zemana (73) se v uplynulých měsících skloňovalo nesčetněkrát. Nejčastěji padala slova o rakovině, tvrzení ale jejich autoři nikdy nedokázali doložit. Deník Forum 24 nyní vyrukoval se zprávou, že hlava státu trpí vaskulární demencí!

Prezident Miloš Zeman je podle opakovaných stanovisek Pražského hradu zdravý jako řípa. Po nařčení, že má hlava státu rakovinu, což vyvrátili lékaři, přišlo tvrzení o onemocnění vaskulární demencí.

Se zprávou přišel deník Forum 24. „Lékař, který se účastnil lékařského konsilia, sdělil, že má podezření, že prezident trpí ischemicko-vaskulární demencí, při níž není mozek dostatečně okysličován a postižená osoba nad sebou postupně ztrácí kontrolu,“ píše se na jeho webu.

V určitých fázích se má nemoc projevovat nepřiměřeným až hrubým chováním. Může prý docházet i k poruchám komunikace a kontinence. Deník navíc hlavu státu napadá výrokem, že ve svých rozhodnutích podléhá premiéru Andreji Babišovi (63). Příznakem mají totiž být i poruchy myšlení a úsudku.

Redakce eXtra.cz oslovila prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, aby se k Zemanovu zdravotnímu stavu vyjádřil. „Šafrovy zvratky slušné lidi nezajímají,“ řekl nám. Pavel Šafr je šéfredaktorem periodika, které s obviněním o vaskulární demenci přišlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články