Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Vážná nemoc? Chodící kostra Calvin Klein děsí okolí za velkou louží

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Calvin Klein je chodící fenomén. Jeho značka spodního prádla je známá po celém světě a drží se desítky let na vrcholu slávy. Bohužel čas nejde zastavit a na návrháři tohoto impéria je to velmi znát. Doby, kdy oslňoval svou muskulaturou, jsou již dávno pryč. Okolí naposledy šokoval svým zevnějškem. Vypadá jako chodící kostra potažená kůží!

Časy, kdy se módní návrhář mohl pyšnit svaly a rozzářenou tváří, jsou již pryč. Calvin Richard Klein, který se narodil v roce 1942 v New Yorku, velmi chřadne. Ve svých 75 letech se sice není čemu divit, ale i přesto místní obyvatelé zažili před nedávnem velký šok.

Fenomén Klein byl spatřen na procházce se svým kolouškem a vypadal jako chodící smrtka. Jeho kostnaté nohy ho sotva držely a prošedivělé vlasy se ztrhanou tváří jeho celkovému dojmu moc nepomohly.

Na návrháře tak byl velmi znepokojující pohled. Byl to asi takový šok, jako když se v roce 1979 objevila jeho první kampaň s Brooke Shields, která byla oděná jen do kalhot jeho značky. Calvin tedy opět šokoval, bohužel však ve špatném úhlu pohledu.

Je v tom snad vážná nemoc v těchto letech? Nebo pouze fakt, že se designér netají tím, že jeho životospráva obsahuje jen vodu a saláty?

Mohlo by vás zajímat

Další články