Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smrtelná nehoda: Jedním z řidičů byl zápasník MMA Matouš Kohout! Jel z práce

Připravoval se na další zápasy.
Zdroj: Facebook.com
Vážná dopraví nehoda, při které zemřel člověk, se v neděli v ranních hodinách stala na okraji Prahy. Při ní se čelně srazila dvě vozidla. Jedním z řidičů byl známý zápasník MMA Matouš Kohout (25).

K nehodě došlo v neděli před sedmou ranní na křižovatce ulic Průmyslová a Českobrodská v Praze. Redakce eXtra.cz oslovila kamaráda a kolegu ze stejné zápasnické stáje "Petra Pína Ondruše!:https://www.extra.cz/…-pino-ondrus, který měl o neštěstí několik málo informací.

„Hrozně mě celá událost zasáhla… Jediné, co k tomu mohu říct, že jsme se vrátili s manželkou z Thajska v sobotu odpoledne a Matouš nás vyzvedl na letišti. Poté co vím, tak měl v plánu jít na trénink a pak do práce, kde pracuje jako ochranka podniku v centru Prahy. Doneslo se mi, že jel ráno kolem sedmé domů, byl unavený a ve voze se mu nejspíš udělalo špatně. Pak se stala ta nešťastná tragédie, víc o tom zatím nevím,“ řekl eXtra.cz Petr Píno Ondruš, legendární zápasník a kamarád Kohouta.

Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, si nehodu, při které vyhasl lidský život, Kohout nepamatuje. Po nárazu se snažil poskytnout první pomoc a byl zároveň i tím, kdo zavolal záchranku. Sám při nehodě utrpěl několik zranění.

Aktuálně se případem zabývá policie. A ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti.

Související články

Další články