Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vážná NEHODA Kazmy: Půl hodiny trpěl na zemi s OTOČENOU rukou, zasahovat museli hasiči

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
detaily nehody
Známý internetový bavič Kazma (34) měl o víkendu nehodu na elektrické jednokolce. Při cestě do Tábora se dost nehezky vysekal a ruka se mu dle jeho slov otočila na druhou stranu. Kazma půl hodiny čekal vleže na zemi, než přijede záchranná služba. Nakonec vyvázl sice jen se zlomenou rukou a pár odřeninami, ale podle jeho instastories to nic veselého rozhodně nebylo.

"Jsme v lese uprostřed ničeho a máme dvacet minut do příjezdu záchranky," natáčel své zranění Kazma (34), který měl namířeno na jednokolce do Tábora, kam však nedojel. "Viděl jsem, jak se mi ruka otočila na druhou stranu," komentoval svoje zranění.

V prvních minutách instastories to ale nevypadá vůbec dobře. Je poznat, že Kazmu zlomená ruka hodně bolí a nemůže se hýbat. Po celou dobu měl kolem sebe kamaráda, který zavolal záchranou službu a dokonce museli zasahovat i hasiči.

"Přijedou i hasiči," oznámil kolega Kazmovi ve videu po několika minutách. Chvíli poté dorazili na místo záchranáři, kteří Kazmovi ruku zafixovali a převezli ho do nemocnice. Nehodna nakonec nebyla tak vážná, jak to na první pohled vypadalo, ale na druhou stranu měl Kazma pořádné štěstí.

Související články

Další články