Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Vážná nehoda Jana Bendiga: Srazil se s jiným vozem, jeho luxusní mercedes je na odpis

+ Dalších 32 fotografií

Zpěvák Jan Bendig (30) měl dnes odpoledne dopravní nehodu. Na Barrandovském mostě se jeho luxusní mercedes srazil s černým automobilem, který řídila žena. Bendigův manažer a partner Lukáš Rejmon redakci eXtra.cz popsal, co se stalo. 

V únoru letošního roku měl vážnou nehodu Marsell Bendig, když se vracel ze znojemského koncertu staršího bratra Jana Bendiga. Nyní se s podobnou nepříjemností potkal také známý zpěvák, jehož auto je po dopravní nehodě rovněž na odpis.

K nešťastnému incidentu došlo ve středu odpoledne na Barrandovském mostě, kde se zpěvákův vůz střetl s jiným autem, za jehož volantem seděla žena. Na místo nehody okamžitě přijeli záchranáři i hasiči. Nehoda se obešla bez vážného zranění.

Bendig nehodu nezavinil

Jak redakci eXtra.cz prozradil Bendigův manažer a partner Lukáš Rejmon, Bendig nehodu nezavinil. "Paní, která řídila, nestihla zabrzdit. Uznala chybu. Napálila to do nás. Auto je na odpis," sdělil Rejmon, který se stejně jako Bendig z celé nepříjemné události stále vzpamatovává.

Jan Bendig a incident s moukou:


"Já jsem asi ještě v šoku, je to moje první nehoda. Vesty si vzít nemůžeme, protože jsou v kufru. Unikal i benzín, takže jsou tu i hasiči," dodal Lukáš Rejmon.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy