Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vážná komplikace v léčbě Anny Kadeřávkové z Ulice: Problémy se zrakem a sluchem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Drsná choroba
V bitvě Aničky Kadeřávkové (22) s nevyléčitelnou boreliózou se vyskytly vážné komplikace. Kromě věčné únavy a bolestí, které chorobu provázejí, začala mít poruchy zraku a sluchu. Statečná herečka přiznala také nepříjemné problémy s pohybem a mluvením, jež by mohly mít dopady i na její pracovní život.

Představitelka Roziny z nekonečného seriálu Ulice je statečná bojovnice. I po roce od zmařené léčby v Německu je odhodlaná zákeřnou boreliózu porazit. Potíž je v tom, že se u Anny Kadeřávkové (22) nemoc dostala do nevyléčitelné podoby. Herečku navíc v poslední době sužují i problémy, kterými doteď netrpěla.

Komplikace přišly po šťastném období, během nějž byla Kadeřávková přesvědčená, že nad chorobou získala navrch. "Jde to nahoru a dolů. Měla jsem teď skvělý období, kdy jsem nemoc nepociťovala v ničem. Beru čínský byliny a doufala jsem, že už se blížím k cíli," přiznala Anička s tím, že její očekávání byla bohužel přehnaná.

"Momentálně se ale cítím dost špatně, fyzicky, psychicky. Špatně vidím, slyším, hůř se mi mluví, chodí, nemám dobrou motoriku. Všechno je to proces a já doufám, že vede k mýmu uzdravení," svěřila se mladá kráska, pro kterou by nové projevy boreliózy mohly znamenat i problémy v práci. Pro herečku je přece jenom mluvení i pohyb kromě talentu tím nejdůležitějším.

Čínská medicína pro Kadeřávkovou není jediným prostředkem, na nějž v bitvě s nemocí spoléhá. Bere také prášky, a to prakticky po celý den. „Ráno vstanu a dám si prášky. Pak další po snídani, po obědě,“ prozradila eXtra.cz už dřív.

Nezbývá než Aničce držet palce, aby jí bylo co nejdřív zase lépe. Snad se to podaří!

Související články

Další články