Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vážná komplikace pro seriál Slunečná: Dana Batulková skončila na kapačkách

Zdroj: Prima FTV, Showpix
+ Další 4 fotografie
slunečná
Hlavní postavu Slunečné sužují nepříjemné zdravotní potíže. Danu Batulkovou (61) skolila nemoc a skončila v pátek na kapačkách. Její dějová linka je teď v seriálu klíčová. Ohrozí hereččin kolaps natáčení?

Zdraví ji nemohlo zradit v nevhodnější chvíli. Dana Batulková musela kvůli nemoci odřeknout účast na olomouckém plesu, jenže je tady větší problém. Herečka ztvárňuje klíčovou roli v populárním seriálu Slunečná!

Podle portálu ahaonline.cz kvůli potížím skončila na kapačkách. Na zdravotní potíže si měla stěžovat delší dobu. Batulkovou nejspíš dorazilo velké množství pracovních povinností.

Slunečná ale v ohrožení není, Batulková natáčí, i když je na antibiotikách. „Natáčecí plán dodržuje, nelze jinak,“ řekl mluvčí televize Prima Josef Ducký.

V seriálu ztvárňuje jednu z hlavních postav Lídu Vackovou. Ta je matkou Štěpána (Jan Plouhar) a Julie (Lucie Polišenská) a nejlepší kamarádkou Jany Kratinové (Tereza Brodská).

Související články

Další články