Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Váží už jen 33 kg!? Život Angeliny Jolie visí na vlásku, musí prý nosit oblečení svých dětí!

Angelina Jolie prý zase zhubla! A riskuje život…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Zachraň se, Angelino (43), dokud můžeš! To říkají herečce, která údajně znovu bojuje s anorexií, všichni, kteří ji mají rádi. Má to však stejný efekt, jako by mluvili do zdi. Na smrt vychrtlá Jolie prý zase zhubla, už váží pouhopouhých 33 kilogramů a musí si půjčovat oblečení svých nezletilých dcer, protože to její na ní visí.

Angelina Jolie vždycky patřila k nejhubenějším herečkám Hollywoodu, vyostřený rozvod s Bradem Pittem z ní ale dělá totální trosku. Na konci léta vážila 34 kil, teď už to má být alarmujících 33 kilogramů!

Americkému magazínu Star to řekl hereččin blízký kamarád. „Angie je vyhublá na kost a žádný kousek z jejího šatníku už jí nesedí. Teď musí nosit oblečení Shiloh a Zahary, půjčuje si topy, svetry, dokonce i kalhoty,“ prozradil. „Když s nimi jde nakupovat, radši už bere to stejné i pro sebe. A její drastické hubnutí pořád pokračuje,“ dodal.

Angelinu v poslední době několikrát nafotili při kupování zmrzliny sobě i dětem. Herečka se prý tváří, že si mražené pochoutky dopřává opravdu hodně, ve skutečnosti ji však vždy má nechat v kelímku a ten vyhodit.

Jolie prý přestala jíst poté, co se dozvěděla o hrozbě, že jí po rozvodu Brad Pitt vezme všechny děti. Lékaři, které oslovila americká média, říkají, že pokud okamžitě nevyhledá odbornou pomoc, je otázkou velmi krátkého času, kdy zkolabuje a skončí na jednotce intenzivní péče.

Související články

Další články